PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290713}

Wielki Stach

Big Stan
6,7 31 065
ocen
6,7 10 1 31065
Wielki Stach
powrót do forum filmu Wielki Stach

Świetni aktorzy, o dziwo shneider w roli twardziela a nie fajtłapy, świetny. Lekki morał, świetna muzyka. Walki też mają bardzo dobrą choreografię, humor prosty i genialny. Dziwi mnie tylko fakt, tych osób (neo, trolle) które po odmóżdżającej komedii oczekują.... no właśnie czego? no czego, poważnie czego? pytam się?
.... i nic? jestem prostym człowiekiem, gdyby coś takiego działo się w moim życiu obok mnie, to bym się śmiał i to ostro, bo to prosty humor, nie trzeba się wysilać aby go zrozumieć, więc albo ludzie piszący, ooo zawiodłem się, skąd ta ocena? jest nudny nie śmieszny... ehh albo piszą tak stare grzyby albo ludzie którzy są zbyt mądrzy jak na takie proste filmy. Debiut reżyserski rob'a? 10/10, genialna komedia, mogę dać 10/10 bo nie muszę krytykować tego co by było nie logiczne, bo to komedia która logiki nie potrzebuję. Dzienks ;D

scottpilgrim

Jestem starym grzybem, (jak na internautę), masz coś do mnie?

ocenił(a) film na 3
scottpilgrim

Dobry, nawet bardzo dobry dla kogoś to mogę zrozumieć... Ale żeby ktoś uznał ten film za ARCYDZIEŁO bo to właśnie oznacza ocena 10. to jakieś jaja.

ocenił(a) film na 3
dick47

Dokładnie.

Berith7777

Z drugiej strony ludzie maja bardzo różne poczucie humoru .Jednego czlowieka bawi coś co drugiego oburza lub wprawia w zażenowanie

ocenił(a) film na 3
Cadavera

To prawda,ale ja wypowiadam się jako JA;)

ocenił(a) film na 8
dick47

widocznie w jego odczuciu ten film to arcydzieło :) i ma do tego pełne prawo... to że Ty nie okresliłeś go arcydziełem to nie znaczy że komuś innemu nie wolno tego zrobić...

ocenił(a) film na 3
belamyszkow

Oczywiście że nie. Mam tylko na myśli że określenie arcydzieło oznacza coś znacznie więcej niż - zarąbisty film! ubawiłem się po pachy! mój ukochany film itp... arcydzieło to - przynajmniej wg. mnie - powinno być określenie gdzie oprócz tego mamy mistrzowski scenariusz, mistrzowską grę aktorską, pracę kamery, nietuzinkowe ujęcia, kapitalną otoczkę dźwiękową filmu... Bo i arcydzieło to coś innego niż "super film" czy "fajowy film". Ale oczywiście ktoś... może uznać że ten film spełnia warunki do bycia arcydziełem... Ale i nie dziw się memu zdziwieniu... Jakbym ocenił np. taki Gulczas a jak myślisz - mianem arcydzieła kinematografii (czyli właśnie 10!) to chyba także nie jeden popatrzyłby na mnie czy na poważnie czy jajca sobie robię, mimo że byłbym co do tego przekonany :)

ocenił(a) film na 8
dick47

w sumie masz rację, jaki gust takie arcydzieła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones