PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629527}

Wielki odlot

The Magic Trip
7,5 361
ocen
7,5 10 1 361
Wielki odlot
powrót do forum filmu Wielki odlot

Po 6 godzinach:"Jezu,ale trzepie ja już nie daje rady się śmiać,niech ta faza już się skończy"
Każdy człowiek powinien raz spróbować,więcej nie RAZ wystarczy.LOL

CichyMorderca

Uważam, że nie każdy. Chyba nie za bardzo wiesz co to jest LSD skoro tak piszesz. Tutaj ważna jest silna psychika człowieka. Skoro oglądałeś film to chyba pamiętasz, że jedna z uczestniczek nigdy nie wróciła do stanu normalności?

ocenił(a) film na 9
mazt

Może nigdy nie była normalna

CichyMorderca

Ned Cassady (kierowca) też nie pożył za wiele. Tak to jest, że Polacy moga robić złe filmy o odsieczy wiedeńskie, bitwie wrszawskiejj, a Amerykanie z racji mizernej swojej historii o jeździe naćpanej grupy odlotowców po Stanach. W uzupełnieniu do tematu film Skowyt i W drodze.

ocenił(a) film na 8
ajron1960

Neal Cassady. W ramach uzupełnienia warto obejrzeć "Love Always, Carolyn" o jego żonie. A mieliśmy i my swoje grupy odlotowców (choć częściej nachlanych niż naćpanych). Nie jest więc tak, że nie możemy o nich kręcić filmów, chyba raczej nie chcemy? Nie umiemy?

ocenił(a) film na 9
pan_dziejaszek

Umiemy a raczej umiał jeden człowiek pan Bareja.

ocenił(a) film na 8
CichyMorderca

Nakręcił jakiś film o tego typu "odlotowcach"? Ale to chyba nie Stanisław, może jakiś inny Bareja o którym nie słyszałem.

ocenił(a) film na 9
pan_dziejaszek

Chodziło mi o "Rejs" Piwowskiego drobna pomyłka.

ocenił(a) film na 9
CichyMorderca

trip to nie "odlot", trip to podróż! magiczna podróż wgłąb świadomości - "Wielki odlot" to porażka na całej linii - mówię o tytule, film ma wspaniały klimat i polecam osobom zainteresowanym tematem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones