PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627478}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
6,2 10 995
ocen
6,2 10 1 10995
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Film kostiumowy to jeden z moich ulubionych gatunków filmowych. Bonham Carter i Fienniesa uwielbiam, to wspaniali aktorzy. Jednak film w moim odbiorze jest cieńki, słabiutki i głupiutki. Bardzo się zawiodłam. Spodziewałam się uczty dla ducha i oczu, dostałam mdłą, przerysowaną papkę rodem z filmów dla dzieci. Zazwyczaj pierwszych 15 minut decyduje o tym, czy film jest ok. Wytrzymałam 40 min. i jedyne co czułam, to narastającą irytację.
Słabiutko! Będę ja uważać na tego reżysera.

ocenił(a) film na 3
kite_clayton

Niestety zasmucę Cię.... Helena w tym filmie też się nie popisała:(

ocenił(a) film na 3
Unibet_78

Racja. Szału nie było, grała ja jej kazali.

kite_clayton

trailer w hbo tak zachęca zdjęciami, aktorski zestaw zachęca ale recenzje widzę mało pochlebne...
nagram i zobaczę - dla klimatu i aktorów może warto spróbować?

ocenił(a) film na 3
menysek

Możesz spróbować, dla Heleny, choć i ona tego nie ratuje. O wiele bardziej polecam
"Nędzników".

kite_clayton

Helena dla mnie czasem zbyt szarżuje, jak Nickolson zresztą :) ale i tak mnie kusi - dam znać czy wytrwałam ;)

kite_clayton

Tu muszę się zgodzić, wczoraj obejrzałam i byłam pewna, że będzie to wieczorna uczta, na przekąsce się skończyło.
Helena poza przewracaniem gałkami ocznymi zbyt wiele nie wniosła, choć cenię sobie jej obecność w filmach.

Shui

A ja w końcu... przegapiłam :)))

menysek

: ))

ocenił(a) film na 3
kite_clayton

Dla mnie to film o dobrodusznym, uczciwym nieudaczniku w kostiumowej otoczce zasługujący na 3/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones