PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658317}

Wielkie piękno

La grande bellezza
7,7 71 954
oceny
7,7 10 1 71954
8,2 40
ocen krytyków
Wielkie piękno
powrót do forum filmu Wielkie piękno

Nie dostrzegłem drugiego dna, o którym piszą recenzenci.

Rott

Recenzenci są zapewne pod 50-tkę. Jak będziesz mieć koło 50-tki może też dostrzeżesz w nim coś...? ;-)

dziekan_tek

Film opowiada historię 50-60 ludzi, więc zapewne masz rację.

ocenił(a) film na 10
dziekan_tek

Wiek tu nie ma żadnego znaczenia.

ocenił(a) film na 9
Rott

Przykro mi. Film jest tak przerażająco oczywisty i tak czarno-biały (wręcz karykaturalny i przerysowany), że trudno mi pojąć jak można go nie zrozumieć. Tam nie ma "drugiego dna". Wszystko jest podane na tacy. I to bez oceniania i wartościowania. Myślę, że powinienieś obejrzeć go raz jeszcze ;)

ocenił(a) film na 3
margoth81

Lubię dobre kino, ale takie filmy są już dla prawdziwych koneserów. Ja bym określił ten film jako nudny i dziwny. Jeden z niewielu filmów jakich nie dałem rady obejrzeć. Być może jest dobry, może ma nawet dziesięć den - tylko co z tego ?

Takie filmy poznaję już po kilku minutach. Ogląda się je jak jakiś dokument, który nie wzbudza emocji, ani zainteresowania, a raczej odrzuca. Nie każdy da radę przetrawić coś czego nie da się określić. Oczekujesz, że coś - cokolwiek w tym arcydziele pobudzi do dalszego oglądania, a tu figa z makiem.

Dla mnie podobny do Almodovara: "Porozmawiaj z nią". Tutaj wytrzymałem jeszcze krócej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones