PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626816}

Wielkie wesele

The Big Wedding
6,1 45 590
ocen
6,1 10 1 45590
4,8 5
ocen krytyków
Wielkie wesele
powrót do forum filmu Wielkie wesele

...i pomimo to wszyscy są szczęśliwi a dzieci na tym nie cierpią...Obowiązkowo również
hollywoodskie żydostwo musi wyśmiać katolików...Film denny i szkodliwy. Pytanie tylko co w nim
robią tej klasy aktorzy ???

ocenił(a) film na 2
RogerVerbalKint

Miałem to napić...ale się spóźniłem...film katastrofa i propaganda...

ocenił(a) film na 6
RogerVerbalKint

Film o ułomnych ludziach, którzy mimo swoich wad jakoś sobie potrafią ułożyć życie i być szczęśliwi? I to mimo tego, że nie robią tego w zgodzie z twoimi zasadami życia? To oczywiście musi ciebie mierzić i denerwować. Przydałoby się jakieś prawo, które tego zabrania, co nie?

ocenił(a) film na 2
Michal_50

To nie są "moje zasady życia" - to są uniwersalne zasady życia, które pozwalają na NORMALNE funkcjonowanie społeczeństw i rodzin...

ocenił(a) film na 6
RogerVerbalKint

A wiesz co znaczy słowo "uniwersalne"? Jeśli nie wszyscy się do nich stosują, to nie są to zasady uniwersalne. Jeśli ktoś ci coś takiego wmawia, to po prostu cię okłamuje.

ocenił(a) film na 2
Michal_50

no cóż wal ciotkę, przyjaciółkę żony i własnego syna...a potem wymagaj aby normalne społeczeństwo zaakceptowało to jako normę....możesz nawet współżyć z żółwiem wodnym i osłem - twój buisness - dla mnie pozostanie to jednak patologią...

RogerVerbalKint

Ciekawe co na to Twój żółw wodny?

ocenił(a) film na 2
Artur7335

Nie mam żółwia...

RogerVerbalKint

Już dokonał żywota?

ocenił(a) film na 2
Artur7335

Nigdy nie miałem żółwia...

RogerVerbalKint

I całe szczęście

RogerVerbalKint

ej .... powiemy mu że to tylko film ?

ocenił(a) film na 4
Michal_50

tu nie trzeba żadnego prawa - muzułmanie widzą że zachód to gówno i atakują..

RogerVerbalKint

Gdybyś był prawdziwym katolikiem to wyłączyłbyś zaraz po tym jak zorientowałeś się, o co chodzi (żeby nie "grzeszyć myślą, mową i uczynkiem"). A tu po cichutku pośliniłeś się oglądając świństewka a teraz sobie popsioczysz dla fasonu? Hipokryzja.

RogerVerbalKint

"Pytanie tylko co w nim
robią tej klasy aktorzy ???"
Wyśmiewają się z chrześcijańskich korzeni Stanów Zjednoczonych Ameryki. Oh, wait...

RogerVerbalKint

Popieram Cię autorze postu. Brawo za mądre słowa i odrobinę trzeźwego myślenia na FilmWebie.

ocenił(a) film na 2
RogerVerbalKint

No właśnie sobie obejrzałem, lecz od połowy zajęty czymś innym. Myślę, że istnieją takie uniwersalne wartości, jak choćby wierność oparta na prawdzie - to przecież fundament miłości małżeńskiej. I chyba tylko szkło przyjmie, że tyle zakłamania i krzywdy kończy się (głupim) śmiechem.

RogerVerbalKint

Popieram w 100% !

RogerVerbalKint

Dzięki za tą ocenę. Ja też mam dosyć wszelkiej maści takiego g...wna oglądać, a jest tego na kopyto! Oszczędziłeś mi nerwy i czas. Pozdrawiam Bracie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones