PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123921}

Wierny ogrodnik

The Constant Gardener
7,5 68 994
oceny
7,5 10 1 68994
7,4 16
ocen krytyków
Wierny ogrodnik
powrót do forum filmu Wierny ogrodnik

Ten film to mistrzostwo świata ! Na takie filmy warto czekać miesiącami a nawet latami ! Doskonale zagrany, doskonale nakręcony, z niesamowitym tematem przewodnim, świetną fabułą, nieziemskimi zdjęciami i bajeczną, ujmującą muzyką ! A przede wszystkim jest NIE BANALNY ! Tego dzieła chyba nie trzeba nikomu polecać gdyż ci, którym się nie podoba nigdy nie zrozumieją fanów tego rodzaju kina - a ci, którzy uwielbiają takie filmy są od początku oczarowani "The Constant Gardener". Film z pewnością nie dla idiotów, buców i miłośników strzelanek, horrorów, pacynkowatych aktoreczek, nadętych aktorzyn, dziecinady i innego holywoodzkiego chłamu. Zdecydowanie dla koneserów :)

ocenił(a) film na 10
tomash74

Uwielbiam ten film z tych samych powodów, pamiętam, że bardzo długo odwlekałam pójście na niego do kina- ze względu na tytuł...głupek ze mnie był;)

ocenił(a) film na 7
tomash74

"Film z pewnością nie dla idiotów, buców i miłośników strzelanek, horrorów, pacynkowatych aktoreczek, nadętych aktorzyn, dziecinady i innego holywoodzkiego chłamu. Zdecydowanie dla koneserów :)" Dlaczego odrazu twierdzisz że jak komuś się ten film nie podoba to nie jest koneserem kina? Horrory , filmy akcji hollywodzke produkcje to też częśc świata kina ,inna częsc nie trzeba od razu innych osób obrażacja akurat sie na filmie zawiodłem doceniam realizacje grę aktorską ale generalnie potrafił mnie momentami znużycwidziałem już lepsze filmy o podobnej tematyce.

ocenił(a) film na 8
tomash74

Człowieku, ale ty jesteś ograniczony. Wyobraź sobie w tym ciasnym móżdżku że jestem fanem horrorów, ale to jakoś nie przeszkadza mi w docenieniu naprawdę bardzo dobrego filmu jakim niewątpliwie jest Wierny Ogrodnik. Ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi świadczy że masz jakieś kompleksy i próbujesz sobie ulżyć na tym forum obrzucając błotem innych ludzi, którzy są np.fanami "hollywoodzkiego chłamu". Dobry film zawsze warto obejrzeć, bez względu na gatunek czy produkcję.

Heatseeker

Zgadzam się w pełni, że świat kina ma wiele części i bez względu na to co się komu podoba trzeba szanować zdanie innych widzów ale można zwracać im uwagę w trochę milszy sposób, a nie sądzę, że określenie "ciasny mózg" sie do tego zalicza.
Taka tylko cicha sugestia z mojej strony.
Jak dla mnie film jest piękny i nie potrafię znaleźć dla niego bardziej trafnego określenia. Piękna historia, gra aktorska, piękne zdjęcia i reżyseria, po prostu wszystko.

tomash74

również się zgadzam co do kwestii jakości filmu. jest on po prostu genialny, zaskakujący momentami, wzruszający, i porusza ciekawy problem światowych przekrętów. to przykre ze pod przykrywką zwyklych organizacji kryją się zwyczajne bandy oszustów. Piękny, oryginalny i przede wszystkim interesujący film, co tu duzo mówic:)

ocenił(a) film na 9
tomash74

Bardzo piękny film, genialny.

ocenił(a) film na 10
tomash74

no pewnie, najlepszy film jaki widziałem w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones