PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 462 997
ocen
7,7 10 1 462997
8,0 50
ocen krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Film dostał ode mnie 4 gwiazdki i to tylko za Leosia, bo uważam, że mniejsza liczba byłaby nieporównywalna do jego talentu aktorskiego, i wręcz krzywdząca. Gdyby nie On film oceniałabym na 2, znajomi zachwycali się nad "geniuszem" wilka, włączyłam film i niestety, zdarza mi się to rzadko, nie obejrzałam filmu do końca.
Niby spójna treść, niby fajna fabuła. Jednak niespełna dwie godziny, które poświęciłam, były dla mnie prawdziwą męką.
Nie wiem co było tutaj nie tak.
Nie polecam nikomu.

ocenił(a) film na 4
anty_czlowiek

Boże, za co ten film ma tyle nagród? ._.

ocenił(a) film na 8
anty_czlowiek

Film nie jest arcydziełem,ale ogląda się przyjemnie. To solidne dzieło. Każdy ma inny gust. Tobie się nie spodobał,większości tak. Pewnie jest wiele filmów,gdzie panuje akurat odwrotna sytuacja i Ty masz podobne zdanie co większość,podczas gdy zdarzają się osoby o całkowicie innym zdaniu. Tak to już jest :)

ocenił(a) film na 4
Gladiator1000

Oczywiście szanuję zdanie innych, z tego powodu włączyłam film. :)

ocenił(a) film na 8
anty_czlowiek

Są filmy,ktore trzeba zobaczyć. Choćby te,które podzieliły widownie na pół jak np. taki Mulholland Drive. Pół Świata mówi,że arcydzieło drugie pół to że gniot do potęgi entej. No ale żeby się przekonać,należy załączyć tv. Tak więc nie przejmuj się. Zawiedziesz się jeszcze nie raz ;)

Gladiator1000

To co nam się podoba, świadczy o nas, jest taką wizytówką naszej osobowości. Nie piszesz o żadnych konkretach... solidne dzieło, frazes bez treści. Mnie byłoby wstyd przyznać się, że film jest dla mnie ciekawy.

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Kto co lubi,man :)

Gladiator1000

Jestem ciekaw co ci się w nim podobało. Na razie nie napisałeś nic treściwego.

ocenił(a) film na 8
kamilos56

O kurde,już tyle czasu minęło. Zobaczyłem potem tak wiele produkcji,filmów seriali,wiem tylko tyle,że bardzo podobała mi się gra Di Capria,zdjęcia,poryty klimat całego filmu. To trochę odgrzewany kotlet ten temat. Sorki,zapomniałem :)

Gladiator1000

Sorki ale jeśli nie masz zdania to po co się odzywasz, produkujesz głupoty, które nic nie wnoszą. Jeśli nie pamiętasz to nie pisz głupot na siłę.

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Wtedy pamiętałem,dzisiaj nie pamiętam :) Więcej grzechów nie pamiętam,za wszystkie żałuję. Odpuszczasz winy ? :D

Gladiator1000

Czy myślenie jest aż tak bolesne ? Mówię o tym po co wypisujesz te głupoty TERAZ, skoro nie pamiętasz.

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Kurna,no co Ty jakiś hejter czy jak ? Serio aż tak Cie to interesuje ? Nie masz innych zmartwień ?

Gladiator1000

Widzę że jesteś nieugięty, czy myślenie i czytanie ze zrozumieniem, sprawia ci aż taki ból ?

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Dobra. Idz na piwo

Gladiator1000

Czytaj uważnie.

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Spoko :) Peace and love :D

Gladiator1000

Poddaje się

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Mam tu urwanie głowy,jak co sory za oziębłość.Nie chciałem Cie urazić. Serio

Gladiator1000

? Albo myślisz, że próbowałem Cię po prostu zaatakować, że jestem jakimś frustratem, i teraz udajesz przesadnie miłego, aby się skutecznie obronić, albo jesteś po prostu przesadnie miły, tylko że ja nie jestem gejem :D, a sytuacja jest niezręczna.

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Nieeeeeeeeeeee. Porządny ze mnie polak. Mówię prawdę :)

Gladiator1000

jesteś po ekstazy ? :D

ocenił(a) film na 8
kamilos56

Nie,po amfie :D Żart of course. Żeby nie było więcej wątpliwości:grzecznie się odmeldowuję :)

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Jeżeli ten film zasługuje na 1 a filmowi haker dałeś 4 to ocena musiala być spowodowana rozstaniem z dziewczyna, której ten film sie bardzo podobał (przypuszczenie). Porównajmy aktorstwo. Leonardo zagrał w swojej roli dojrzale i przekonująco. Bohaterzy Hakera to jakaś porażka, papierowi do granic możliwości. Historia w Wilku przewidująca, ale nie nudzi widza. Dodatkowo sceny brania narkotyków są świetnie wykonane. Fabuły Hakera nawet nie będę komentować bo tu przewidzieć można było dosłownie wszystko. I dam głupi przykład: prostytutki w filmie. Taniec dziwek w hakerze to jakaś porażka ale jedyny moment, w którym ryknąłem XDD. Mam wrażenie, że nie oceniłeś filmu technicznie tylko emocjami. Jedyne co chciałem pokazać to błędny sposób oceniania.

Sigurbjorn

Upadłeś na głowę ? :D Ludzie nie próbujcie podejmować się zadań które przerastają was intelektualnie, bo robicie z siebie błaznów. Jeśli chcesz wiedzieć jak faktycznie oceniam film i dlaczego tak, to poczytaj sobie moje komentarze na tym forum, jest tego trochę, powinieneś sobie poradzić.

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Wiesz co jest ciekawe?, że ty nawet nie powiedziałeś niczego poza wyciskaniem ludziom, że są płytcy intelektualnie. Ewidentnie masz kompleksy na tym punkcie.

Sigurbjorn

Jeszcze raz przeczytaj uważnie:
" Jeśli chcesz wiedzieć jak faktycznie oceniam film i dlaczego tak, to poczytaj sobie moje komentarze na tym forum, jest tego trochę, powinieneś sobie poradzić."

ocenił(a) film na 7
kamilos56

nie mowilem teraz nawet o ocenianiu, tylko o tym ze zachowujesz sie jak prostak.

Sigurbjorn

Nie obchodzi mnie co mówisz o rzeczach które nie dotyczą oceny filmu, bo nie możesz mieć o tym pojęcia, po drugie, albo rozmawiamy o filmach, albo wcale.

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Wybacz, ale nie ma sensu rozmawiać o filmach skoro po pierwsze, uważasz za kretynów każdego, kto ma inne zdanie niż ty. Po drugie, odechciewa się rozmowy bez szacunku do drugiej osoby.

Sigurbjorn

Po pierwsze to gdzie tak uważam, po drugie nazywam rzeczy po imieniu, ten film jest zbyt tendencyjny, zbyt prostacki, aby odczytanie tego co się większości w nim podobało, było specjalnie trudne. Jeśli prawda, działa na ciebie w ten sposób, że odczytujesz to za brak szacunku, to nic na to nie poradzę.

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Passive agressive. Jest prostacki. Ale jak nie umiesz oceniać filmu od technicznej strony to przepraszam ale gówno wiesz o pracy kamery, reżyserskiej, aktorów. Boje się jak wielu filmom mogłeś zjebać ocenę.

Sigurbjorn

Urośnij trochę, potem możesz spróbować poważnej rozmowy, bo na razie próbujesz mnie chyba rozbawić. :P

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Rakłem, rozmowa z jakimś kucem pseudointelektualistą, co jeszcze powiesz stulejarzu XDDD

Sigurbjorn

Zostaw sprawy które nie mieszczą ci się w głowie, naprawdę poczujesz ulgę. Bo zadręczasz siebie i innych swoją głupotą, we łbie pustki, więc robisz sztuczne echo. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Sigurbjorn

100% samiec alfa, jeszcze z Gliwic

Sigurbjorn

Czy ty jesteś upośledzony ? Przecież podałem tu imię i nazwisko, KAŻDY może wklepać do googla i pierwszy link to moje konto fb, także dotarłeś do tych inf tylko dzięki mojej dobrej woli, rozumiem, że wymagało to od ciebie takiego wysiłku intelektualnego, że teraz prawie się posrałeś z emocji, kiedy wklejałeś ten link itd. :D Dziecko nie podniecaj się tak, zajmij się lepiej pracą domową.

ocenił(a) film na 7
kamilos56

pffff już tak rakłem z kuca korwinisty i kukizowca, że bardziej sie nie da. Prawak zmasakrowany przez samego siebie xd

Sigurbjorn

Rozumiem że masz mózg gimnazjalisty, nie lubisz się uczyć itd ale spróbuj chociaż pisać w języku polskim.

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Powiedział człowiek, który napisał "polskim" z małej litery hahahahah. Pseudointeligent już pewnie rozpłakany xdd
Dajesz dużo ubawu :D

Sigurbjorn

A teraz poszukaj w googlach dlaczego pisze się polskim. Może jakbyś nie zaniedbywał prac domowych to byś wiedział. Co to znaczy "dużo ubawu" ? :D Pseudointeligent bez gimnazjum. :D

ocenił(a) film na 7
kamilos56

To się zmasakrowałem sam teraz, ale w sumie możemy przejść na nowy poziom. 私はあなたのお母さんの口へくそをする。

Sigurbjorn

To ja mam inną propozycję: najpierw naucz się polskiego. :D

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Zgodzę się :D

Sigurbjorn

to wróć za kilka lat, jak już opanujesz mowę i pismo i poznasz elementarz :D

ocenił(a) film na 7
kamilos56

Chodzę do 1 klasy podstawówki, nie wymagaj za dużo.

Sigurbjorn

Wiedziałem. Jak skończysz gimnazjum to możesz wrócić. :D

ocenił(a) film na 9
kamilos56

Jesteś osobą, która ocenia polskie produkcje lepiej niż arcydzieło tj. 12 Angry Mans. Więzień nienawiści na 4? Cóż, albo jesteś totalnym bezguściem... Wróć. O gustach się nie dyskutuje. W każdym bądź razie, albo jesteś trollem, który ocenę filmu wybiera poprzez rzut kostką, albo nie masz pojęcia o światowym kinie, więc dyskusja na ten temat z Tobą mija się z celem. Zachodzę w głowę, jak można dać ocenę 1. Wytłumaczysz?

tomex1717

Oj dzieci dzieci :D życie nie dało wam jeszcze porządnego klapsa... :D Chcesz wiedzieć skąd taka ocena, to rozdziaw dobrze ślepia i poszukaj na forum, kilka recenzji już na temat tego filmu napisałem. Nie wiem czy kupa w ładnym opakowaniu podlega pod kwestie gustu... ale może faktycznie mamy aż tak różne "gusta". :D

ocenił(a) film na 7
tomex1717

O gustach jak najbardziej się dyskutuje, jedynie ich się nie krytykuje, co nagminnie robi kamilos56.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones