PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1023}

Wilk

Wolf
6,8 29 266
ocen
6,8 10 1 29266
6,1 8
ocen krytyków
Wilk
powrót do forum filmu Wilk

powielany od lat temat ukąszenia przez wilka i przemiana w potwora nie został wg mnie potraktowany oryginalnie. film miejscami śmieszył mnie zamiast straszyc, a to ze względu na przewidywalnośc, a także na serię magiocznych sztuczek, takich jak: niepotrzebne kręcenie w zwolnionym tempie, bądź matriksowskie skoki tytułowego wilka. jedno co trzymało mnie przy filmie to nickolson, choc żal mi, że musiał występowac w "wilku", on co prawda sprawdził się jako potwór z horroru, natomiast film nie sprawdził sie jako horror. pfeifer stanowczo mi nie podpasowała, niekoniecznie jako aktorka, ale raczej jako partnerka jacka, wg mnie bylo miedzy nimi cos takiego, co nie przekonywalo mnie do ich współpracy. innym plusem były dla mnie tez dialogi i intryga, a także stworzenie bohatera dwulicowego - Swintona.

film_webka17

ups, co za niespojnosc wypowiedzi, ostatnie zdanie prosze czytac bez "innym" i "tez". zatem "plusem byly dla mnie dialogi i intryga, a także stworzenie bohatera dwulicowego - Swintona."

ocenił(a) film na 6
film_webka17

Niestety, mnie też momentami śmieszył, gdyby nie dobrzy aktorzy tu grali, to wyszłaby klapa. Plusem gra aktorska, muzyka i niektóre dialogi- jak sobie docinają błyskotliwie.

ocenił(a) film na 8
film_webka17

Wilki nie kąsają.

film_webka17

Sory, ale to prędzej Matrix mógł wzorować się na tym filmie, niż na odwrót. Nie jestem super-fanem typowych horrorów, więc podchodzę do nich raczej z przymrużeniem oka. 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones