PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11710}
7,1 62 732
oceny
7,1 10 1 62732
6,8 13
ocen krytyków
Willow
powrót do forum filmu Willow

Wi ejdż es!

ocenił(a) film na 8

Film mojego dzieciństwa. Miałem tylko Willow i Wilka i Zająca i oglądałem to non stop. W TV wtedy były chyba ze 3 programy..dzisiaj są 3 tysiące i też trudno znaleźć coś ciekawego. Na uwage także zasługuje fakt, iż był to jedyny film fabularny w którym widziałem karzełki..będąc starszym oglądałem je już tylko w różnych konfiguracjach w filmach xxx :D

ocenił(a) film na 8
grzmot_w_nocniku

Filmów z karzełkami jest więcej. I w latach 80 było więcej kanałów TV niż trzy :P

ocenił(a) film na 10
wmbco

co?? Do roku 1991 były TYLKO dwa kanały (TVP 1 i 2). Dopiero w ok. 1992 r. wystartowaly rozne stacje regionalne, potem Polonia1, nastepnie Polsat i TVP Polonia. Jednakze prawdziwy wysyp polskich kanałów to lata 1997-98 (darmowa platforma wizja TV, protoplasta TVN).
W jakim ty swiecie zyjesz, wmbco??

ocenił(a) film na 8
obreb_2

Ty piszesz o Polskich, a ja miałem na myśli takie jakie można było w Polsce oglądać. (RTL, PRO 7, SAT.1 etc etc)

ocenił(a) film na 10
wmbco

I tu tez się mylisz: pierwsze anteny satelitarne pojawiły się w Polsce pod koniec lat 80, ale mało kto miał do nich dostęp. Z kolei zwykła kablówka w blokach to rok 1991-1992. Ale nawet wtedy w ofercie było zaledwie kilka kanałów zagranicznych

grzmot_w_nocniku

Ja to miałam na kasecie:). Nie miałam jeszcze trzech lat, ale już uwielbiałam ten film. Od Bavmordy nauczyłam się pierwszego w życiu wyzwiska "ty świnio":D.

ocenił(a) film na 7
grzmot_w_nocniku

zgadzam sie w pełni, a ja jeszcze oprócz Willow , wilka i zajaca miałam serendipity rózowy smok ;)

ocenił(a) film na 8
katie_filmweb

Da się gdzieś kupić willow na dvd? Bym sobie obejrzał znowu...

ocenił(a) film na 7
grzmot_w_nocniku

jesli bardzo Ci zależy szukaj na ebay, amazon, w polskich nigdy nie widzialam, albo online na cda

katie_filmweb

Jest na player.pl - właśnie zaczynam oglądać bo nigdy nie widziałam :)

grzmot_w_nocniku

Ja mam gdzieś oryginał na vhs

ocenił(a) film na 9
grzmot_w_nocniku

Ciekawe czy wyszedł na Blu-Ray ?

grzmot_w_nocniku

film dostepny na c d a

ocenił(a) film na 8
grzmot_w_nocniku

pamiętam z kina, a teraz oglądam z zachwytem powtórki...

typisb

Dałabym dużo żeby obejrzeć ten obraz w kinie. I usłyszeć tę muzykę...

grzmot_w_nocniku

Aktorem zbyt łatwo jest być!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones