PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750415}
6,0 3 568
ocen
6,0 10 1 3568
Wilson
powrót do forum filmu Wilson

Na początku powiedzmy sobie, że to nie jest komedia. W całym filmie była dosłownie jedna dobra i śmieszna scena w kiblu podczas sikania.
Wybrałem się do kina tylko dla jednego z moich ulubionych aktorów W Harrelsona, który w filmie gra tytułowego Wilsona. Typowy życiowy dupa Jaś, któremu gdzieś rozjechało się życie, zostawiła żona itd. Jak przez tyle lat potrafił sobie poradzić we wspólczesnym życiu? Nagle jednak w jego życiu zachodzą zmiany i powoli wszystko zaczyna wracać do poprzedniego stanu.Film ogląda się ciężko, jest sztucznie zrobiony i jako widz mam się śmiać z każdej sceny. Do tego jeszcze po pewnym czasie zaczyna męczyć bełkot Wilsona, który mówi żeby mówić i żeby na ekranie nie było smutno. Byłem zaskoczony tak słabym filmem i tym, że Woody zgodził się zagrać w tej produkcji. Ale już mnie nic nie dziwi w kinie i wiem, że nawet najlepsi aktorzy potrafią wystąpić w słabych produkcjach.
Ocena 4****

ocenił(a) film na 8
ksdiamante

a mi z kolei film bardzo przypadł do gustu, podejrzewam, że dlatego, że sam mam sporo z Wilsona w sobie ;) natomiast całkowicie zgadzam się z pierwszym zdaniem, absolutnie nie jest to komedia, jednak śmiesznych scen dla mnie może było ze trzy ;) no cóż, wychodzi na to, że po prostu nie jestem wymagającym widzem ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
yossarian84

jesteś idiotą.

ocenił(a) film na 3
ksdiamante

W sumie wszystko co napisałeś jest prawdą.

ocenił(a) film na 8
ksdiamante

żałośni są ci rodzice którzy wykorzystują nieporadność narkomanki by zabrać jej dziecko by zrealizować swe bezpłodne ambicje! To ma być zaradność życiowa gdy facet dzwoni na policję zamiast wziąć za fraki i wywalić ojca biologicznego z podwórka po czym odpuszcza jak miękka faja? Ten twój niezaradny życiowo wytrzymał trzy lata w ciurmie nie śmieje się z tego. Ci zaradni bezpłodni rodzice nie potrafili zaakceptować swych ułomności i ze strachu przed opinią publiczną muszą mieć dziecko bo tak trzeba! Ten twój niezależny wali na wszystko i nikomu nie lezie w tyłek w przeciwieństwie do tzw zaradnych. Jest na tyle odważny żeby podejść do każdego i powiedzieć co myśli i czarnemu psychopacie w pierdlu i swojej córce i może przez to zostanie ona dobrym człowiekiem a nie jak ta rodzina co dowartościowuje się tworząc rodzinę na krzywdzie innych

nikitiuk1967

widziałem tylko trailer ale mam takie samo wrażenie jak ty o głównej postaci .

ocenił(a) film na 8
ksdiamante

@ksdiamante czy jakoś tak..
nie wiem w którym gimnazjum jesteś, ale to komediodramat - poczytaj sobie co to znaczy..
po drugie - Twój opis, że scena w kiblu była jedyną godną Twojej uwagi klasyfikuje Twoj poziom humoru na....
Nie oglądaj filmów, których nie rozumiesz a co gorsza, nie oceniaj ich, bo to tak jakbyś chciał ocenić sex z kobietą tylko się masturbując...
I tu prośba do filmwebu - proponuje ustalić w regulaminie, żeby przy nicku wyświetlał się też wiek, to będzie pomocne.
buziaki

radwin1

Potrzebne sa wpisy takie jak Twoj...By to forum nie spadalo ponizej dopuszczalnego ...dla mniejszosci...poziomu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones