PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776042}
5,6 18 375
ocen
5,6 10 1 18375
5,2 4
oceny krytyków
Winchester. Dom duchów
powrót do forum filmu Winchester. Dom duchów

Za jednym z portali: "Film pt. Winchester opowie o posiadłości Sary Winchester - wdowie po Williamie Winchesterze, syna słynnego Olivera Winchestera. Kobieta jest przekonana, że nawiedzana jest przez duchy ludzi, którzy zginęli z karabinów powtarzalnych, wyprodukowanych przez jej teścia. Po nagłej śmierci męża i swojego dziecka, kobieta rzuca się w wir budowy ogromnego domu zaprojektowanego tak, aby chronił ją przed złymi duchami. Gdy sceptyczny psychiatra z San Francisco, Eric Price zostaje wysłany do posiadłości, aby ocenić stan umysłu kobiety, odkrywa, że Sara wcale nie jest szalona.
Obsada: Helen Mirren jako Sara Winchester, Jason Clarke (Everest, Terminator: Genisys) jako Eric Price, Sarah Snook (Projektantka), Angus Sampson (Naznaczony).
Reżyserami filmu są Michael i Peter Spierig (Daybreakers - Świt), którzy sporządzili również scenariusz. Produkcja zadebiutuje w kinach w 2018 roku."

https://pmcvariety.files.wordpress.com/2017/05/unnamed.gif

pogodno_2

Czy ten film jest już dostępny ? Czy jest w trakcie nagrań ?

Nina_52

Niestety, musimy zaczekać do przyszłego roku, ale czekam z niecierpliwością!

Nina_52

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=xdgw3SlwQGw

pogodno_2

Przepraszam za pytanie nie doczytałam do końca

Nina_52

Żaden problem. Przynajmniej wiem, że nie czekam sama ;)

pogodno_2

Oj nie sama :D już kilka miesięcy temu słyszałam o tym i już nie mogę się doczekać :D

Nina_52

Oj, taaak. Hellllen Mirrrren ;)

pogodno_2

Kobieta w takim wieku, a zachwyca jak nie jedna młoda! Jest wspaniałą aktorką i niezwykłe piękną

Nina_52

Jest jedną z tych kobiet, które są jedyne i niepowtarzalne. I taka zapewne będzie do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones