PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763812}
7,4 55 994
oceny
7,4 10 1 55994
7,0 15
ocen krytyków
Wind River. Na przeklętej ziemi
powrót do forum filmu Wind River. Na przeklętej ziemi

Coś wiadomo kiedy w PL? w USA właśnie wszedł na ekrany kin, a w PL mimo sezonu ogórkowego cisza. i jak zwykle czekanie na torrenty

ocenił(a) film na 7
LeonPL

Napisałem na oficjalnym fanpage'u na FB z pytaniem czy wiadomo coś o dacie premiery w Europie, ale niestety jak dotąd bez odpowiedzi.

rafalrosiak

ekstra! daj znać jeśli coś się dowiesz proszę! po Sicario i Hell or high water nie odpuszczę Sheridanowi ;)

ocenił(a) film na 8
LeonPL

Sicario genialny.

rafalrosiak

also, na filmwebie jeszcze nie ma, ale pisze Kevinowi Costnerowi scenariusze do sezonu nowego serialu Yellowstone

rafalrosiak

Dziś na projekcji w Kazimierzu Dolnym, Pani Torbicka powiedziała, że najprawdopodobniej nie wejdzie do kin w Polsce.

ocenił(a) film na 7
eithel_

O, no i masz :( A jakoś rozwinęła temat?

ocenił(a) film na 7
eithel_

No i jak oceniasz sam film? :)

rafalrosiak

Nie rozwinęła. Powiedziała, że dzięki dystrybutorowi w ogóle można go obejrzeć w Polsce, na różnych festiwalach, bo do kin najprawdopodobniej nie wejdzie. Mnie się bardzo podobał. Historia wciąga, ale nie jest przekombinowana, właściwie jest prosta i w tym jej urok. Aktorzy dobrze dobrani. Dziwne, jeśli rzeczywiście nie wejdzie do kin, bo film ma potencjał. Nie jest to arcydzieło, żadne ochy i achy, ale ja miałam poczucie, że zdecydowanie warto było film zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
eithel_

Czyli podobnie jak w przypadku "Aż do piekła" i "Sicario" - tego się chyba należało spodziewać. Dzięki za opinię i informację, niestety rozminęliśmy się i na Transatlantyku i na Dwóch Brzegach, będziemy jeszcze polować, a może wejdzie jeszcze jednak przynajmniej do studyjnych kin - trzeba trzymać za to kciuki.

ocenił(a) film na 8
eithel_

ciezko nawet powiedziec zy film bedzie mial swoja premiere nawet w UK, ja widzialem go na "pokazie niespodziance", mnie sie podobal ale nie jest to kino ktore przyciagnie wielu widzów, moze jak wpomniales w kinach studyjnych bedzie mial wiecej szczescia

ocenił(a) film na 8
LeonPL

jeśli dalej czekasz na film to pojawił się na ThePirateBay niedawno w dobrej jakości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones