PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38271}

Winnetou: Złoto Apaczów

Winnetou, Teil 1
7,0 2 199
ocen
7,0 10 1 2199
Winnetou: Złoto Apaczów
powrót do forum filmu Winnetou: Złoto Apaczów

Sam jestem ciekaw czy młodzi ludzie sięgają dziś do Karola Maya. My czytaliśmy Winnetou dopiero po zobaczeniu filmu. Kina w małych miasteczkach były pełne a całe rodziny siedziały przed czarno białym ekranem. Wielka przygoda i zwycięstwo dobra nad złem lecz nie bez ofiar. Potem zabawy na podwórku. Do dziś podkochuję się w Nszo czi. Szkoda że lektor nie tłumaczy jej ostatnich słów do Old Shaterhanda.

Winnetou28

Wspóczesny widz zapewne wybierze tą wersję - http://www.filmweb.pl/film/Winnetou+%26+Old+Shatterhand-2016-753427 .

Zresztą sam jestem bardzo ciekawy nowej wersji, dzisja pierwszy odcinek na TVP1 o 20:20 .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Cieszy mnie kilkoro aktorów którzy wystąpili w starej wersji. Smuci mnie za to niejaki Magua. Czyżby przeszedł z Ostatniego Mohikanina?

Winnetou28

Nareszcie pojawiło się dobre tłumaczenie tego filmu na polski (mam na myśli wersję TVP z 2021).

ocenił(a) film na 10
wesstman1

Nie jest zła ta wersja.

Winnetou28

Tłumaczenie Krystyny Żuchowicz bardzo dobre. Sprawdziłem w starej wersji TVP (sprzed kilku lat) i w wersji TV Puls - tam również było do tłumaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones