PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107317}

Wiosła w dłoń

Without a Paddle
6,4 5 089
ocen
6,4 10 1 5089
Wiosła w dłoń
powrót do forum filmu Wiosła w dłoń

Bardziej oczywistego tytułu do tego tematu nie mogłam wybrać ;-)
Widziałam wiele wątków z pytaniem o piosenki, a poza tym sama pierwsze co zrobiłam po obejrzeniu, to rzuciłam się w poszukiwaniu kilku (okazało się, że są Bubby Sparxxx'a - dobry ziomek :D). Zatem byście nie musieli szukać, podzielę się całą listą.
Polecam otwarcie youtube i wpisywanie kolejne tytułów, zamiast otwierania nowego tematu z pytaniem ;-)

"Bump N' Grind" - R.Kelly, "Deliverance" - Bubba Sparxxx, "Do You Really Want to Hurt Me" - Culture Club, "Hold on Loosely" - .38 Special, "Black Betty" - Spiderbait,
"No Rain" - Blind Melon, "Ooh La La" - Faces, "The Corn Rocket" - Southern Culture on the Skids, "Let it Flow" - Classic, "Invisible" - Clay Aiken, "Pop Song" - Bleed the Dream, "Jimmy Mathis" - Bubba Sparxxx, "City of Silver & Gold" - Tommy Conners, "Nuthin' but a 'G' Thang" - Snoop Dogg, "What a Wonderful World" - Joey Ramone, "Do You Really Want to Hurt Me" - Richard Ziegler, "Raiders March" - John Williams, "Chasing the Dream #2" - Jeff Pilson, "Throw Away" - Stigma, "Can't You Hear Me Knocking" - The Rolling Stones, "Serving Time in the Middle of Nowhere" - Eyehategod, "You Gotta Move" - The Rolling Stones, "She Tried" - Bubba Sparxxx Ft. Ryan Tedder, "Beans and Grits" - AD

injustice

Dzięki! :D Przydało się :)

ocenił(a) film na 7
Katatonika

Cieszę się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones