PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399367}

Witaj w domu, panie Jenkins

Welcome Home, Roscoe Jenkins
6,3 10 091
ocen
6,3 10 1 10091
6,0 4
oceny krytyków
Witaj w domu, panie Jenkins
powrót do forum filmu Witaj w domu, panie Jenkins

Jak w temacie 3/10. Wszystkie wątki oklepane. Jeden z gorszych filmów spośród wszystkich
jakie widziałem.

ocenił(a) film na 8
pmichalak31

Może, i głupkowaty, i oklepany, i nie wszystkim może się podobać, ale ja dawno się tak nie uśmiałem, jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 6
pmichalak31

Większość murzyńskich komedii bazuje na głupich i prymitywnych żartach. Ten film wiele od nich nie odbiega ale o dziwo nawet mi się podobał. Nie nudziłem się na nim.

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

a wiekszosc bialasow jest glupia jak ty rasisto

ocenił(a) film na 6
funkadelic

Rozbawiłeś mnie.
Samo określenie "białas" jest określeniem rasistowskim.
Można Cie przyrównać do wściekłej małpy która chce kogoś uderzyć kijem ale sama koniec końców przypadkowo wali się nim po jajach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
funkadelic

Tradycyjnym określeniem osoby czarnoskórej w języku polskim jest słowo Murzyn. Pochodzi ono od słowa Maur, które z kolei wywodzi się od łac. Maurus, Mauri – będącym rzymskim określeniem mieszkańców dzisiejszego Maghrebu (por. Maurowie). Portugalczycy nazywali tak wszystkich muzułmanów niezależnie od koloru skóry i pod taką nazwą sprzedawali ich w Europie.[potrzebne źródło]

Polskie słowo „murzyn" powstało prawdopodobnie w wyniku przekształcenia niemieckiego Mohr (łac. maurus) poprzez dodanie -in[4]. Słowo czarnuch jest w polszczyźnie pogardliwe[5] i obraźliwe o zdecydowanym wydźwięku rasistowskim chociaż w języku czeskim pokrewna forma černoch jest neutralna.

Według słowników – w tym Słownika Języka Polskiego PWN – słowo Murzyn jest neutralne[6] i nie jest opatrzone kwalifikatorem pogardliwie, tak jak w przypadku słowa czarnuch


To wycinek z Wikipedii. Poczytaj jeżeli umiesz ze zrozumieniem.

Natomiast Ciołek jest herbem szlacheckim.
Miło mi....chamie (chłopie).

Zapraszam z powrotem do podstawówki

ocenił(a) film na 6
funkadelic

P.S
A jak wysprzątasz już kupy moich koni na podwórzu to zarżnij wieprzka na obiad dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

niestety, ale juz posprzątała je twoja mam :)

ocenił(a) film na 6
funkadelic

Nie wiem kto to mam ale życzę powodzenia w dalszej gimnazjalnej edukacji.
Nie chce mi się już z Tobą pisać. Mam lepsze zajęcia. Mam nadzieję, że się za to na mnie nie obrazisz.
Pozdrów tatę i tatę.

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

twoja stara, za malo bystry jestes zeby sie domyslic, ze zapomniałem o jednej literce ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones