PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657859}

Witaj w klubie

Dallas Buyers Club
7,8 181 260
ocen
7,8 10 1 181260
7,5 41
ocen krytyków
Witaj w klubie
powrót do forum filmu Witaj w klubie

to jedna z tych scen która mnie rozbawiła, podobnie jak scena w samochodzie ("nie zasługujesz na nasze pieniądze homofobiczny dupku") oraz ta z supermarketu, gdy Rayon patrzy wdzięcznie na Rona a ten rzuca ma chipsy i mówi - odłóż ;) rola stworzona dla Jareda.
Oboje mają rewelacyjną mimikę twarzy, Oscary zasłużone. mocne 8.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

Jared Leto ma mimikę twarzy?

RAC_79

ma, chociaż Matthew ma lepszą.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

Może po prostu bezpretensjonalność do pedalstwa i wszelkiego innego typu dewiacji pozwoliła mu (ta rola) zdobyć Oskara?

RAC_79

może Akademia uznała że w dobrym tonie będzie nagrodzić postać transwestyty pokazując że idzie z duchem czasu, natomiast ja doceniam aktorstwo Jareda a nie to czy grał dewianta bądź pedała.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

Pewnie, że tak. Tak samo było ze Zniewolonym, co prawda jeszcze go nie oglądałem, ale Oskar z dupy. i kolejny raz tematyka robi swoje.

Dobra, Leto w sumie lubię. Solidny jest, lecz do MM ...

RAC_79

a to skąd wiesz, że Oskar z dupy?

Oskary już od dawna nie są tak prestiżowe jak kiedyś, teraz to taka bardziej pokazówa oraz okazja dla marnych aktorzyn do pokazania się na słynnej gali, natomiast Jared utalentowany jest i w tę postać wpasował się idealnie więc niech ma.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

Bo chociażby Ona miażdży tego Zniewolonego samym tytułem. Tak jak pisałem, to po prostu promocja wszelkiego rodzaju poprawności.

Owszem, ale chyba bardziej skłonny byłbym dać go Barkhademu Abdi. Byłem na Kapitanie Phillips w kinie i jego rola zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones