PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657859}

Witaj w klubie

Dallas Buyers Club
7,8 181 265
ocen
7,8 10 1 181265
7,5 41
ocen krytyków
Witaj w klubie
powrót do forum filmu Witaj w klubie

Prawdziwy aktor

ocenił(a) film na 10

Matthew McConaughey od zawsze wydawal mi sie byc bardziej aktorzyną aniżeli aktorem. Przystojniaczek urokliwy amant i tyle, gwiazda Hollywood. Po 2013 calkowicie zmieniam na jego temat zdanie. Po silnych rolach w "witaj w klubie" i "Interstellar" jest pelnowartosciowym aktorem. W zupelnosci zasłużony Oskar. Oby tak dalej !

ocenił(a) film na 8
imludzik

I jeszcze warta odnotowania jest jego świetna rola w True Detective.

ocenił(a) film na 9
imludzik

Jeszcze dorzucilbym 'Paper Boy'

użytkownik usunięty
imludzik

Może nie powiedziałbym że "aktorzyną", bo wtedy co miałbym powiedzieć o wielu polskich "gwiazdach" seriali ? ;-) Ale intencję wyłapuję i podzielam. Co za wspaniała sprawa, kiedy rodzi się AKTOR na naszych oczach i daje jakąś nadzieję, że odchodząca na tamten świat stara gwardia znajdzie jednak godne zastępstwo.

ocenił(a) film na 9
imludzik

Ja się muszę przyznać, że bardzo dobrym aktorem juz mi się wydał w połowie lat dziewięćdziesiątych ("Czas Zabijania), zanim zaczał grac przystojniaka w stereotypowych komedyjkach I BARDZO (NAPRAWDĘ BARDZO) cieszę się , że zagrał w swojej karierze taką rolę (nie na miarę oscara, nie na miarę dekady, ale na miarę historii kina). Film jest bardzo dobry, ale zyskuje dzięki wielkim rolom McConaugheya, Leto i nawet Garner. Moja ocena 8,4

ocenił(a) film na 8
imludzik

Ogólnie w latach 90 grał bardzo dobrze, dopiero potem zaczynał grać gorzej, jakoś po 2002 roku miał takie nie za fajne role i widać było tendencję spadkową. Najgorszy film jaki z nim oglądałem to Killer Joe i uważam że to było jego dno w karierze, a potem po 2012 roku było już tylko lepiej bo zrobił takie COMBO 2013- Wilk z Wall Street (epizod ale fajnie zagrał), Witaj w klubie (widać że dla tej roli się mocno postarał bo nawet schudł) no i Interstellar oraz Trie Detective. Uważam że źle robił biorąc role w komedyjkach i komedyjkach romantycznych on tam nie pasuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones