PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712145}

Wizyta

The Visit
6,1 57 696
ocen
6,1 10 1 57696
5,9 20
ocen krytyków
Wizyta
powrót do forum filmu Wizyta

Nie rozumiem!!

ocenił(a) film na 10

Dlaczego aż tak duża ilość ludzi ma tak zły gust filmowy,tak wiem o gustach się nie dyskutuje,ale oglądając "Wizytę" poczułem własnie te emocje których mi brakowało podczas ostatnich lat oglądając horrory.Mamy tu wszystko, ciekawą fabułę,kilka scen podczas których serce zaczyna szybciej bić,a co najważniejsze wyśmienitą gra aktorska,oraz bardzo oryginalny pomysł.Moim zdaniem bije na łeb Obecność.

ocenił(a) film na 4
Patrykus11

Ale dlaczego od razu zly gust filmowy? Dlaczego oceniac czyjs gust na podstawie oceny jednego filmu albo w ogole? Tego z kolei ja wlasnie nie rozumiem. Mnie nie porwal, byl okrutnie przewidywalny i nie mowie tu, ze jestem spaczona horrorami czy cos, tylko po prostu nie poczulam napiecia i niepokoju, ktorego po takiej produkcji oczekiwalam. Nie widze tu nic do nie rozumienia.

ocenił(a) film na 8
Patrykus11

Pełna zgoda. Film tak trzyma za mordę!.

ocenił(a) film na 4
Patrykus11

Mówienie o wyśmienitej grze aktorskiej akurat odzwierciedla poziom twojego gustu, ale to wciąż twój indywidualny gust i jeśli ci się podoba to co ja mam mieć do tego? To właśnie gusta budują średnią ocen na tym portalu (pomijając fakt, że skala połowy użytkowników zaczyna się od 5 gwiazdek), dlatego nigdy się nimi nie sugeruję przy wyborze filmu.

ocenił(a) film na 2
Patrykus11

A nie przeszkadzały Ci skrajnie irracjonalne zachowania bohaterów?

tunker

Nie przesadzaj my że 2 wystawiłeś to nie jest gniot

użytkownik usunięty
Patrykus11

Mamy zły gust filmowy, bo nie zawsze chce nam się oglądać historię o niczym, w której się na coś podobno zanosi, by się w końcu nie zanieść.

Patrykus11

Żeby mieć gust to trzeba trochę w życiu zobaczyć świata i pooglądać nie tylko filmów a nie mieć 15 lat i pisać bzdety jaki ten film jest nudny.

miko_klimkiew

Nie mam 15 lat ale film zwyczajnie jako horror nie wzbudził żadnego leku ani grozy, natomiast sama fabuła popada w śmieszność.

ocenił(a) film na 4
buterfly

zgadzam się. film bez szału. nie trzyma w napięciu ani nic. przewidywalny.

Edyta1984_filmweb

Dla mnie niestety jeden z najgorszy filmów, jakie oglądałem.

Patrykus11

Nie znam Obecności, ale pod resztą opinii Patrykus11 na temat tego filmu podpisuję się rękami i nogami.

Patrykus11

niby o gustach się nie dyskutuje, a Ty oceniasz ludzi przez pryzmat tego co Tobie się podoba ("Dlaczego aż tak duża ilość ludzi ma tak zły gust filmowy?"). To co dla Ciebie jest wartką akcją i wyśmienitą grą aktorską, dla kogoś może być zupełnie czymś innym. Równie dobrze, to ja mogłabym Ci napisać, że masz wypaczony gust.

ocenił(a) film na 6
Patrykus11

Chłopie "Przełęcz ocalonych" oceniłeś na 10/10 i ty śmiesz dyskutować o złym guście ;]

ocenił(a) film na 7
Patrykus11

"Dlaczego aż tak duża ilość ludzi ma tak zły gust filmowy" Hymmm, ktoś ma zły gust, bo podoba mu się coś innego niż tobie? Może to ty masz zły gust? BTW, to nie żaden horror!!! To jest thriller kolego.

Patrykus11

Pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones