PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695452}
5,5 65 876
ocen
5,5 10 1 65876
2,1 9
ocen krytyków
Wkręceni
powrót do forum filmu Wkręceni

Jest to polska komedia ze wszystkim standardowymi bolączkami, ale też i – co nie jest standardowe – dająca kilka możliwości do pośmiania się i obejrzenia nie tylko twarzy, ale i jakiś przebłysków gry aktorskiej. A to już coś…

Cała recenzja pod linkiem:
http://komet.blox.pl/2014/09/Usmiech-mimo-sztampy-i-lukru.html

Gerard_Wolcott

Pełna zgoda. Generalnie zauważyłem, że oceny i komentarze dotyczące polskich produkcji są na filmweb zdecydowanie zaniżone. Dla mnie "Wkręceni" to mocne 6/10. Czyli - jak sie nie ma nic innego do zrobienia, to można obejrzeć bez specjalnego wysiłku czy poświęcenia.

ocenił(a) film na 6
mirk33

otóż to ! można się rozerwać , a ćwiczenie własnej IQ zostawmy doktorantom ! :-)

użytkownik usunięty
malinowa123

Zwykłych ludzi bez tytułu doktora zwalniasz z myślenia? Nieźle :]
Jak dla mnie film mało śmieszny i bez wyraźnego wątku, czyli kolejna denna polska komedia. W USA średnia i denna komedia jest śmieszniejsza, niż zachwalana polska ;/ Cóż.
Moi znajomi podniecali się tym filmem, ale jak dla mnie nie było nic śmiesznego, oprócz "ej to noga Szyi!". Choć po namyśle, to też nie jest śmieszne. Cóż jak dla mnie 3/10 a nawet 3/100...

ocenił(a) film na 6

po namyśle to można nie wstać z łóżka i nie chcieć żyć, bo życie kończy się przecież śmiercią ...

użytkownik usunięty
malinowa123

Dobra filozofia, możesz ją zastosować, tylko wyrzuć lapka z łóżka :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones