PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695452}
5,5 65 865
ocen
5,5 10 1 65865
2,1 9
ocen krytyków
Wkręceni
powrót do forum filmu Wkręceni

jeśli ktoś liczył to ile mniej więcej ? xD
bo nwm czy mg iść na film z młodszą siostrą , proszę o szybką odpowiedź ;)

ocenił(a) film na 8
Izkaa_112

Sporo jest przekleństw.

Izkaa_112

nwm, mg?! Ręce opadają, dzieci z gimbazy może by się tak nauczyły pisać po polsku, bo te skróty są żałosne.

silvia_slonce16

Każdy pisze jak chce. Ja sama często używam skrótów gdy się śpieszę. W sms czy na różnego rodzaju forach to norma. Nie widzę powodu by ubliżać tej osobie. To świadczy tylko i wyłącznie o twoim ilorazie inteligencji. :) Normalny człowiek by po prostu odpowiedział na pytanie. Zastanów się może jak czuje się osoba przez ciebie obrażona? Używanie skrótów to żadna zbrodnia.
To samo można powiedzieć o twoim komentarzu o "dzieciach z gimbazy". Każdy z nas przez to przechodził, przechodzi czy przechodzić będzie. Nie można powiedzieć, że ludzie stamtąd są jacyś gorsi.

ocenił(a) film na 3
Arya_elda

@Arya_elda

na forach dla malolatow pisza skrotami a jesli ktos tak pisze to rowniez jest taka osoba..,

Arya_elda

nprdl tle. ne ptrfsz nrml psc, tko jk pkmn ?

theY

Bez przesady :)

ocenił(a) film na 7
Izkaa_112

do kina można wejść na ten film od 15 lat :)

Izkaa_112

Używając takich durnych skrótów stwierdzam, że Ty sama powinnaś oglądać wyłącznie "Warsaw shore"... :-/

ocenił(a) film na 3
Izkaa_112

Nie przesadzajmy.To,że ktoś ma uboższe słownictwo lub używa skrótów nie znaczy,że powinien zostać obiektem drwin.Nie popadajmy w paranoję!

Izkaa_112

Nie ma dużo jest pare dosłownie byłam 2 razy bardzo fajny film polecam :D

ocenił(a) film na 6
Izkaa_112

Tylko Twoja siostra nadąży za czytaniem napisów?
Bo ciężko znaleźć lektora (xD)

kowal1528

Koń by się uśmiał -,-

ocenił(a) film na 6
Piotrek14

"kocham" ludzi bez humoru :)

kowal1528

Jak to mówią, humor to nie zabawka.

użytkownik usunięty
Izkaa_112

scenie w 29 minucie chłop mówi do córki ty szmato i wyszedłem z kina, bo obelg nie chce słuchać, jedynie nagość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones