PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11752}

Wodny świat

Waterworld
6,8 104 247
ocen
6,8 10 1 104247
5,5 14
ocen krytyków
Wodny świat
powrót do forum filmu Wodny świat

9/10 Super film.

ocenił(a) film na 9

Fajna wizja przyszłości,dobra gra aktorska.

ocenił(a) film na 5
tomek1973_2

A widziałeś Mad Maxa 2? Niestety to gorsza podróba, nawet postacie podobnie niektóre i charakteryzacja, tylko z pustyni na morze się przenieśli, a wątek z tym, ze najpierw tak wrogo był do dziewczyn nastawiony a potem chciał za nie ginąć jest już tak często i do znudzenia wykorzystywany i przewidywalny że ręce opadają,, dlatego film się nie zwrócił i był uznany za porażkę, ale z braku laku obejrzeć można

ocenił(a) film na 9
martin_stone

Mad Max dla mnie był lepszy ale i tak Wodny świat mi się podobał bo lubię Costnera a z tymi dziewczynami to fakt ale w końcu to bajka.

ocenił(a) film na 5
tomek1973_2

to znaczy mi się też ten Wodny świat chwilami fajnie oglądało ze względu na plenery no i pomysł akcji na wodzie, tylko kurcze nie mogę do teraz zrozumieć, że wyłożyli taką kasę, a nie zadbali o jakiś ambitniejszy scenariusz i te postacie ni to straszne, ni śmieszne, gdzieś się pogubili, może za dużo mieli problemów w trakcie produkcji i zapomnieli o samej fabule, bo kłopotów było z tym filmem sporo

użytkownik usunięty
martin_stone

get lucky. idz do teatru, jak ci dobre filmy nie pasują

ocenił(a) film na 5

gdyby był dobry, to by nie przyniósł strat. był przewidywalny i tyle, jak się daje taką kasę, to trzeba nad akcją trochę popracować, nie wystarczy sam Kevin

użytkownik usunięty
martin_stone

czy korporacje tytoniowe przynoszą straty, czy policja jest uczciwa? szkoda że Kevin nie został reżyserem tego złego filmu. gdyby...

ocenił(a) film na 9
martin_stone

"Gdyby film był dobry nie przyniósł by strat". To jest baaardzo zły argument Panie Martin_stone. 'Zmierzch' nie przyniósł strat, 'Kac wawa' też nie. Jest takie pojęcie - komercja. To, że coś np. film przynosi dochody to nie znaczy, że coś jest dobre i wysokiej jakości. A to, że coś się nie sprzedaje to nie znaczy, że jest złe. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
vdm

Wiem, ale oglądając go pierwszy raz po 10 minutach powiedziałem jak się skończy i się sprawdziło...kumpel nie wierzył, że oglądam go pierwszy raz! sorry, ale to nie świadczy o historii najlepiej, a fabuła jakby nie było to w filmie tego typu podstawa. Mnie się pomysł podobał, zdjęcia, ale nie historia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones