PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11752}

Wodny świat

Waterworld
6,8 104 251
ocen
6,8 10 1 104251
5,5 14
ocen krytyków
Wodny świat
powrót do forum filmu Wodny świat

charakterystyka głównych postaci bardzo podobna, do tego niestety przewidywalny, dlatego nie odniósł sukcesu i się nie zwrócił

użytkownik usunięty
martin_stone

za papierosy też nie zwrócą

ocenił(a) film na 8
martin_stone

Masz złe informacje. Sumując przychody z wszystkich kanałów dystrybucji film się zwrócił.

ocenił(a) film na 5
mike_38

Może po czasie tak, ale ogólnie była to jednak wtopa. Nie mogli sie zdecydować, czy to ma być na poważnie, czy na śmiesznie i wyszło nijako

martin_stone

Dla mnie to ciekawszy film od Mad Maxa.

ocenił(a) film na 5
pawelski1989

No dla mnie już nie, bo od 1/3 dokładnie wiedziałem jak się skończy, że się polubią etc. Ale każdy może oglądać co lubi

martin_stone

W życiu nie możba być parweniuszem. Film mialbyc tani, ale kataklizmy i inne przygodfy na wodzie doprowadzily fo sytamuacji gdzie trzeba od nowa wszystko robić. Co do mad maxaa. Jest mnóstwo filmów postapokaliptycznych i sam mad max 2 duzo czerpie ze starych filmów. ale wiadomo kto co lubi. Ja uwielbiam waterwordl i mad maxy.

ocenił(a) film na 5
Redgard

Dla mnie Wodny świat to taka trochę postapokaliptyczna sensacja na wesoło z wiadomym końcem. Ale niektóre ujęcia i widoki fajne, aczkolwiek czasem jest wiele filmów o podobnej fabule, a jedne ogląda się lepiej, inne gorzej. Zależy od montażu, obsady, etc

martin_stone

Tyle, że pewnie z 10 razy droższy niż Mad Max. Wczoraj leciał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones