PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477169}

Wojna światów 2

War of the Worlds 2: The Next Wave
2,0 1 196
ocen
2,0 10 1 1196
Wojna światów 2
powrót do forum filmu Wojna światów 2

Wiecie jak to jest - wystarczy chwytliwy tytuł i każdy się nabierze. To było stracone 1,5h życia. Ci co oglądali wiedzą dlaczego. Ci co nie niech nie oglądają. Akcja? Porywa jak obserwowanie schnięcia farby. Efekty specjalne? Jedyne co można o nich powiedzieć to że są. Fabuła? Nie zauważyłem. Najgorzej że o tym filmie nie można zapomnieć. Może posłużyć jako przestroga jak nie należy robić filmów, takie bajki może wciśniesz pięciolatkowi ale nie facetowi który widział większość filmów XXI wieku i wie że w warunkach domowych SAMODZIELNIE zrobiłby to lepiej. Hasta la vista baby ;)

MikeHunt

Niedawno miałam "zaszczyt" obejrzeć ten film i nie wytrzymałam ciągłych 10 minut. Dialogi kojarzą mi się z czytaniem wikipedii. Sztuczne i nienaturalne. Efekty specjalne... A było coś takiego? o.O Fabuła.. Może coś by z tego było, ale jednak reżyserowi się nie udało. A widząc wnętrze "statku kosmicznego" buchnęłam śmiechem. Przewijałam film na pasku, bo nie mogłam tego znieść, a chciałam znaleźć powód, dla którego ten film w ogóle został nakręcony. Niestety, nie znalazłam. To jeden wielki chłam i amator na swoim PC zrobiłby to lepiej z poskładanych filmików z YT. Ten film... Nie, nie film. Ten TWÓR psuje atmosferę pierwszego filmu samym tytułem. Powinni nałożyć za to jakąś karę.
Nie oglądajcie. Szkoda czasu :P

ocenił(a) film na 1
RainaEternity

zgadzam sie z kazdym slowem! dlaczego nie przeycztalam wazych opinii przed obejrzeniem tego gowna :( porazka

ocenił(a) film na 1
latinka

popieram, totalna porażka. najlepszy był ten ziomek, co główny bohater go poznał we wnętrzu tego czegoś zwanego statkiem obcych. niby biały, a walił slangiem jak naturalny murzynek z bronxu:). 1/10 bez żadnych wątpliwości, szkoda, że 0 nie można dać, odradzam wszystkim

ocenił(a) film na 1
MikeHunt

Tak dialogi były tak denne, że płakać mozna nad tym... Kto to pisał? małpa cyrkowa? W każdym razie ten film to najgorsze dzieło jakie oglądałem kiedykolwiek

ocenił(a) film na 1
MikeHunt

założyłem specjalnie konto na filmweb żeby ocenić ten film... jestem tak rozczarowany, tak załamany tym że zabrałem się do tego filmu... nie wiem kto dał temu filmowi więcej jak 0/10? Cóż mogę więcej dopisać o tym filmie? O efektach specjalnych... też mi się rzuciło w oko to że są "kopiowane". Przecież lepsze efekty robią amatorzy -wpisz na youtube "shot your freinds"... kolesie robią amatorskie filmiki z amatorskimi efektami i wychodzi im to 1000000000000000000x lepiej.... Oni powinni nakręcić taki film -wyszło by im 1000x lepiej... aktorzy? kpina! ten film jest po to bym po nim jeździć kur....mi po nic innego... chcesz komuś zmarnować 1,5h życia -poleć mu ten film... nie mogę już mnie nerw tłucze... pierwsza recenzja moja i to taki gniot -nigdy go nie zapomne a jak ktoś daje temu filmowi więcej jak 1/10 to najwidoczniej była to osoba w śpiączce 30letniej i dopiero teraz sie obudziła, zobaczyła to arcydzieło i od razu oceniła na tym portalu... gratuluje gustu... resztę osób oceniających ten film zgodnie do poziomu 0 przepraszam za moją agresję co do tej pozycji i brak cichej spokojnej rozważnej recenzji ale tego się KUR*** nie da oglądać!

boris1125

Mam nadzieję, że przynajmniej nie obejrzałeś tego filmu w pełnym wymiarze? Mi zajął on 30 minut ... co i tak jest za dużo.

użytkownik usunięty
MikeHunt

Da ktoś link do tego arcydzieła ? Chce się przekonać na własnej skórze jak zły jest ten film

www.cda.p l/video/1440439e6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones