PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468742}
3,2 19 324
oceny
3,2 10 1 19324
2,0 6
ocen krytyków
Wojna żeńsko męska
powrót do forum filmu Wojna żeńsko-męska

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10

Nie rozumiem czemu inni film krytukuja, jak mysle film - rzecz gustu. Ale w wielu aspektach film troche nawiazywal do Reqiuem dla snu, co mi sie bardzo podobalo. I super byly te zarty i podteksty do zartow, ktore chyba tylko polacy moga odebrac z zartem :) A to ze prezenter sam robil z siebie parodie, no arcydzielo :)
Polecam ten film. Na prawde niezly!!

ocenił(a) film na 1
SylwiaSylwia

to rzeczywiscie kwestia gustu... :) albo braku gustu

klimek8

nie ma czegoś takiego jak brak gustu... są tylko różne gusta :) jednemu podoba się to, drugiemu co innego :)

ocenił(a) film na 4
SylwiaSylwia

nie wierzę w to co czytam, ten film to nędza, banalne teksty a w szczególności wkurzała mnie rola Szapołowskiej:/

ocenił(a) film na 1
SylwiaSylwia

Jak można porównywać Requiem dla snu do czegoś takiego ?! albo Sylwia ma zbyt dużo wspólnego z filmem i pisze to w wiadomym celu, albo ma duży problem z postrzeganiem rzeczywistości.

Film jest zły, niestety, Wychodzi się z seansu przygnębionym i oszukanym. Zastanówcie się dwa razy nim na to pójdziecie, chyba, że naprawdę jest wam totalnie wszystko jedno czym was karmią.. eh

medikoo

Film przeciętny, pierwsza połowa dawała radę, ale w drugiej trochę chyba zabrakło pomysłów i powstał mały kicz. Wydaję się,ze gdyby był trochę krótszy, dałby lepszy efekt końcowy. Jest kilka momentów gdzie zdrowo się uśmiałem :) tak jak cała sala. Plus dla Ibisza ze potrafi uśmiać się sam z siebie, Mecwaldowski dobrze się odnalazł w roli i młoda Bohosiewicz też niczego sobie :)

ocenił(a) film na 10
medikoo

Medikoo porownanie do reqiuem wedlug mnie jest w momencie kiedy ona zostala pochlonieta szhowbiznesem, oraz ten teleturniej, podobnie i w requiem. Przykro mi jest ze ciezko jest zaakceptowac czyjąć opinię, i ważniejsza jest obraza użytkownika który ma inne zdanie niz Ty.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
SylwiaSylwia

Jakoś w żaden sposób cie nie obraził. Jesteś klakierem i wyraźnie to udowodniłaś. A ten film z tego co widzę to dno!

ocenił(a) film na 10
skt84

I blondynką bo nie wiem co znaczy być klakierem :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
skt84

Witamy w 2011 :3 #komentarzprzenoszącypowiadomieniemwprzeszłośc :3

ocenił(a) film na 1
SylwiaSylwia

SywioSylwio! Ja krytykuję bo to najgorszy, najgłupszy, najnudniejszy, najbardziej żenujący film w moim życiu- poczułam się obrażona jako widz. Takie są moje subiektywne odczucia po prostu. Pozdrawiam Cię!

ocenił(a) film na 1
SylwiaSylwia

ludzie to b8....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones