PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255399}

Wojna Charliego Wilsona

Charlie Wilson's War
6,7 25 698
ocen
6,7 10 1 25698
6,7 10
ocen krytyków
Wojna Charliego Wilsona
powrót do forum filmu Wojna Charliego Wilsona

głównie z powodu jednej rzeczy- pokazuje jak to ludzie w krajach zachodnich, gdzie panuje pokój i
względny dobrobyt mają tak naprawdę gdzieś to wszystko. My także się do tych ludzi zaliczamy i
dopiero wstrząs jak w postaci rozmowy Wilsona z Pakistańczykami lub też wizyta w obozie dla
uchodźców pozwalają naprawdę otworzyć oczy. Bo nawet jak zobaczymy takie rzeczy w telewizji to
powzdychamy i współczujemy, ale tak naprawdę nic to nas nie obchodzi.

mariusz_sdz

sorry ale jak mam na utrzymaniu w naszej jeb...j polszy rodzinę tyram po 12 godzin za 1400 miesięcznie i ledwo na suchy chleb mi starcza to raczej nie mam czasu przejmować się turbanami 5 tysięcy km stąd pasącymi wielbłądy na pustyni.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Gdybym ja tak zarabiał mając rodzinę to zamiast chwalić się na ogólnopolskim forum raczej byłoby mi wstyd za siebie.

wojtekrot

jeśli jesteś takim malutkim zakompleksionym człowieczkiem który wartość człowieka określa na podstawie wysokości zarobków lub posiadanej ilości pieniędzy to naprawdę ci współczuję światopoglądu.
Oczywiście nie wpadniesz na to że to może być wina gospodarki bo za granicą jak byłem zarabiałem ok 10 tys, zł miesięcznie i to w tym samym zawodzie co tu. Doucz się, domyj przede wszystkim bo masz mózg niedomyty.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Dzięki za cenne rady. Kończę pakować walizki i już wyjeżdżam tam gdzie gospodarka nie jest winna.
A mógłbyś mi jeszcze powiedzieć jak się myje mózg, bo nie wiem dokładnie czy lepiej spłukać ciepłą czy zimną wodą?

wojtekrot

o to zapytaj mafię polityczno gospodarczą która tak zniszczyła ten kraj (milionowe odprawy, pensje po 5 milionów na miesiąc w publicznych spółkach).
Oczywiście ludziki na stołeczkach u rodziców w firmie tego nie zrozumieją bo dostali posadkę bez żadnego wykształcenia...

Mothyff

O właśnie. Mafia.

Psychologia od dawna mówi o grupie ludzi, która wymyśla skomplikowane mity, żeby wyjaśnić swoją kiepską sytuację materialną. Zawsze wszyscy szkodzą takim Mothyffom. ;) Mafie, UFO, spiski i co tylko. Pewnie userzy na forum.

hyrkan

a najbardziej nieznośni są takie marne trolle no-lify jak ty które wyszukują dziesiątki tematów mojego autorstwa, i piszą pod nimi kiepskie kłamstwa. no cóż , cieszę się że daję ci radość życia.

Mothyff

Mafia biednego Mothyffa próbuje zniszczyć.

O takich mitach jest dużo fajnych książek. UFO i reptilianie też odpowiadają za Twoje niskie zarobki?

hyrkan

o psychicznych trollach ciekających się po tematach jest więcej książek, to one odpowiadają za twój brak życia?

Mothyff

Przypomnij mi to Twoje chwalenie się, że piszesz tu tysiące postów, a wszystkie trollowe. :)

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Czyli mówisz, że piszesz tu tysiące postów, a wszystkie tak merytoryczne jak te wyżej.

Zatem inni są trollami i nie mają życia? :D

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

To jak to w końcu jest? Znasz jakichś biednych świetnych aktorów, czy tylko bogaczy?

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna. Typowy troll i no-life.

Mothyff

Zasadniczo, Mothyff, to oceniłeś wartość aktora po zarobkach.

Czy nie sądzisz tak, jak napisałeś w innym wątku, że gdybyś był zdolny, to by się na Tobie pracodawca poznał?

hyrkan

nie to ty oceniłeś wartość aktora po zarobkach - ten co dużo zarabia jest kiepski, ten co mało - dobry. Więc nie kłam. JA tylko mówiłem że zdarza się czasem że dobry aktor też potrafi dobrze zarobić. Marnie kłamiesz i wmawiasz.

Mothyff

Mothyff. Wymieniałeś aktorów, których masz za czołówkę. Nie była to czołówka zdaniem krytyków, nie było tam aktora biednego. To byli bogacze, którzy się wzbogacili na hitach kierowanych do niezbyt rozgarniętej publiczności. ;)

Czy nie sądzisz, że gdybyś był zdolny, to by się na Tobie pracodawca poznał?

hyrkan

znowu kłamstwa, kłamstwa i kłamstwa. Sam tworzysz wizje i je wypisujesz. To dosyć śmieszne, ale leczyć się powinieneś. Nigdy nie napisałem że mam ich za czołówkę, to znowu kłamstwo. Czy nie sądzisz że jakbyś miał życie to mógłbyś wyjść z domu?

Mothyff

:D
Napisałeś, napisałeś.

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

To Twój kolejny post ctrl c, ctrl v. :)

Nic nie masz do napisania, ale piszesz.

hyrkan

udowadniam tezę pewnego psychologa że troll będzie atakował nawet ścianę z rozpaczy, kiedy nikt mu nic nie odpisze lecz na odwal się skopiuje, jesteś idealnym przykładem trolla i no-life'a. a więc współczuję. poza tym - ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna. Typowy troll i no-life.

Mothyff

A co ten psycholog mówił o ścianie? :)

Ściana jest mądra? Bezmyślne kopiowanie o czym świadczy zdaniem tego psychologa?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Ale odpowiedz.
Piszesz o jakimś psychologu. On pewnie coś mówi o
a) etyce - nie prowadzimy badań na nieświadomych tego ludziach
b) metodologii - próba 1 nie jest podstawą do wnioskowań, nie mówiąc już o "dowodach"
c) grupie kontrolnej - czyli o punkcie odniesienia.

Śmiało, przedstaw resztę swojej wiedzy psychologicznej.

hyrkan

i mamy koleje potwierdzenie moich słów, od kolejnej twojej ofiary trollingu : ''aaa już pamiętam cię hyrkan to ty jesteś tym czubkiem co nie ma przyjaciół i próbuje zawierać znajomości wyszukując wszystkie wypowiedzi na forum konkretnych osób których by widział w swoim friend zone =D'' ile mam ci razy udowadniać że jesteś smutnym trollem i no-lifem?

Mothyff

Znajdziesz wiele osób, które mnie obrażają, a potem będziesz wyzwiska każdej kopiował dziesiątki razy? :D

Pytałem już, jak oceniasz własne zachowanie. Nie dziwie się, że nie odpowiedziałeś.

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

A mimo to nigdy nie zniżam się do kopiowania agresywnych postów. Zresztą nawet nie muszę ich pisać. :)

hyrkan

jesteś tak bardzo smutnym trollem, żal mi takich osób....

Mothyff

Gdyby tak było, pisałbyś na forum o wiele gorsze posty niż "tak bardzo smutne trolle". Dlaczego zatem Ci mnie żal? :)

ocenił(a) film na 6
Mothyff

Zapluty karzeł reakcji.

ocenił(a) film na 6
Mothyff

To raczej odnosi się do tych co pijają szampana w marmurowej wannie. Zaś ich największym problemem jest dobór odpowiedniej kreacji na spotkanie z gubernatorem Teksasu.

dolnoslazak

szkoda że nie Californi, pan Arni S. :)

Mothyff

O widzisz. A gdybyś miał czas czytać o polityce, to byś wiedział, że sytuacja w krajach arabskich jest silnie związana z ingerencjami Zachodu, który teraz woli umywać ręce.

Dla przykładu tyrający Polacy nie przejmują się, że najechali jakiś kraj, potem problemy w tym kraju to nie ich sprawa. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

No, jak merytorycznie! A coś o krajach arabskich byś napisał, czy tylko będzie ten atak na mnie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

To już pisałeś.

Ale teraz wróćmy do krajów arabskich. Uważasz, że USA, Rosja czy kraje Europy nie ingerowały w politykę krajów arabskich i nie są odpowiedzialne za destabilizację?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Lekceważenie ludzi, którym się wcześniej szkodziło (z całą świadomością), bardzo źle świadczy obecnie o części Polaków.

To nie jest solidarne, chrześcijańskie, nie jest uczciwe.

hyrkan

robisz z siebie teraz ofiarę? hahaha kto jeszcze cię prześladuje? ufo, może mafia, a może forumowicze? a więc znowu - ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna. Typowy troll i no-life.

Mothyff

Nie czytasz uważnie, gąsko.

Jesteśmy w temacie polityki zachodniej w stosunku do krajów arabskich. :)

Spróbuj mniej kopiować wyzwiska, a więcej czytać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Wracając jednak do tematu: wielu ludzi ma szersze spojrzenie na rzeczywistość, nie tylko czubek własnego nosa dostrzegają.
Oni są zainteresowani wpływami polskiej polityki na inne kraje (w tym arabskie).

hyrkan

i mamy koleje potwierdzenie moich słów, od kolejnej twojej ofiary trollingu : ''aaa już pamiętam cię hyrkan to ty jesteś tym czubkiem co nie ma przyjaciół i próbuje zawierać znajomości wyszukując wszystkie wypowiedzi na forum konkretnych osób których by widział w swoim friend zone =D'' ile mam ci razy udowadniać że jesteś smutnym trollem i no-lifem?

Mothyff

I tu też mi kopiujesz wyzwiska innej osoby obok wyzwisk, które sam piszesz. Kultura i grzeczność? :)

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

Ciągle odwracasz moją uwagę od tematu, bo chcesz pisać o mnie. Wróćmy jednak do meritum.

Słyszałeś o ingerencjach Zachodu w politykę krajów arabskich? (były też ingerencje wojskowe)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones