PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128440}

Wojna Zimowa

Talvisota
7,2 2 655
ocen
7,2 10 1 2655
Wojna Zimowa
powrót do forum filmu Wojna Zimowa

nudny!

ocenił(a) film na 3

Film jest po prostu nudny! Schematyczny - minuta walki, 5 minut gadania i tak w kółko. Wieje nuuuuudą na kilometr. Sceny batalistyczne są słabe i ciągle takie same - ruski atakują okopy po czym robią odwrót. I tak chyba z 5 razy. Nie polecam

ocenił(a) film na 3
rudyxp

tu sie musze z kolegą zgodzić.a cholera 10 zl kosztował w mediamarkt.ogladalem o wiele lepsze za 5 zico :p

ale co do filmu-no nuda,nuda i jeszcze raz nuda.

MAKARON

Krytycy od siedmiu boleści się znaleźli. Film arcydzieło. Jeden z wielkiej trójki filmów wojennych obok Das Boota i Stalingradu.

użytkownik usunięty
hemoroid2

hemoroid 2 no weź, przecież film dla nich nudny, bo " 1 minuta walki i 5 minut gadania".
A gdzie ekszon, gdzie speszal efekts??

Ja proponuję oglądać filmy z serii Rambo i inne podobne, a nie brać się za klasyczne filmy wojenne.

ocenił(a) film na 3

jak masz panie jakiś problem to się z nim udaj do specjalisty. Kładę na to, czy ten film został okrzyknięty produkcją roku czy kiszką roku. Wyraziłem swoje zdanie na jego temat. Dla mnie jest i będzie cienki. Jak się z tym nie zgadzasz, to Twój problem
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones