9/10 spojlery

ostatnia wypowiedź: agawa87
MilkaBros MilkaBros
ocena: 10

bardzo dobra komedia z zaskakującym zakończeniem i inteligentnymi dialogami. W zasadzie nie można się nudzic. Rola Bena Barnes przyzwoita, choc się rozczarowałam jego dośc jednak niezbyt pozytywną rolą. Colin Firth bezbłędny, jeden z najlepszych aktorów jakich znam. Niesamowite poczucie humoru. Polecam wszystkim

• Tosia_5 Tosia_5
    ocena: 5

Rzeczywiście Barnes nie jest zbyt wybitnym aktorem. Zwróciłam uwagę na fakt, iż film był dedykowany pamięci Barnesa- jakiegoś innego oczywiście, tylko imienia już nie pamiętam. Czyżby Ben dostał rolę po znajomości? :)

• MilkaBros MilkaBros

wątpię, żeby po znajomości
      nie twierdzę, że to zły aktor, tylko, że ogólnie jego rola, jego postać była negatywna. Zagrał faceta tzw 'bezjajecznego' ;p, który nie wie, czego chce i nie zależy mu na żonie za bardzo, jest rozpieszczony i nigdy nie pracował (w przeciwieństwie do Jessici Bell, która zagrała kobietę, która wie, czego chce, jest wyzwolona i zawsze mówi, co myśli, nie interesują ją konwenanse, ani zdanie tłumu, jest zawsze sobą i potrafi zachować zimną krew niezależnie od sytuacji ) ;-)

• agatka260492 agatka260492
        ocena: 8

jak dla mnie to jego rola była nie tyle negatywna co taka nijaka, ani dobra ani zła, właśnie przez to że był ''bezjajeczny'', taki chłopaczek który nie wie czego chce.

• MilkaBros MilkaBros

dokładnie, właśnie o tym mówiłam ;)
          ale film był b dobry i nie przynudzał ;-)

• agatka260492 agatka260492

oj film był świetny, dawno się tak nie uśmiałam. Uwielbiam ten rodzaj humoru, a rola Colina Firth fantastyczna :)

• MilkaBros MilkaBros

dokładnie ;) Colin jest jednym z najlepszych aktorów
              świetnie zagrał chociażby w ostatnim filmie ''Jak zostać królem" ;-) mam nadzieję, że obsada dostanie oskara

• MarlenaMM MarlenaMM

To jeden z najbardziej oryginalnych filmów ostatnich lat. Uwielbiam taki retro klimat

• lucyna63 lucyna63
      ocena: 7

Komedia w sumie taka sobie,ale mnie tak bardzo nie w ciągneła.

• violet363 violet363
        ocena: 9

Dla mnie świetna:) Dodatkowy plus za klimat dawnych lat:)

• blackswan09 blackswan09

, film naprawdę dobry . najlepsze sceny ? zdecydowanie " przysiadka " na psa , i tango . Uff , gorąco mi było jak zobaczyłam Colina ..

• Anda00 Anda00

zgadzam się Tango jest najlepsza sceną , Colin niesamowity był :)

• anastazja1984 anastazja1984
        ocena: 5

Po obejrzeniu trochę się rozczarowałam, jak na komedię nie za bardzo było się z czego pośmiać a zakończenie od pewnego momentu nie tylko przewidywalne ale wręcz pewne. Szkoda bo zapowiadał się nieźle.

• Madame_Chloe Madame_Chloe

Jak dla mnie zakończenie nie było zaskakujące;-) Szczerze, to ja już od połowy filmu wiedziałam, że pomiędzy Biel i Firth będzie coś więcej ;] A gdy jej mąż odmówił zatańczenia z nią tango, wiedziałam, że zrobi to Firth i że na końcu poleci za nią :-P
    Ale generalnie film jest niezły, ale raczej podobał mi się pod względem kostiumowym i wizualnym, niż fabuły.

• missmurder missmurder

Nie wydaje mi się żeby była po między nimi uczucie. Pasowali do siebie, bo oboje byli wyżej niż rozrywki w stylu jakiegoś Koncertu Wdów czy jakoś tak. Nie było miłości, ale na pewno razem nie mogli się nudzić :) Oczywiście tango świetne, ale podobała mi się też kankan bez majtek :)

• harmonny9 harmonny9

Mi również spodobał się film;P ciekawy klimat i wyczucie czasów, super obsada - Colin Firth bezbłędny;) Najmniej podobal mi sie Ben... w trakcie oglądania można już było przeczuwac/wiedziec jak to się skończy;P Kankan, "sprzatniecie" psa - swietne;P no i najlepsze na koniec - taniec i olanie wszystkich;P
    super, polecam

• agawa87 agawa87
    ocena: 7

Ogólnie niezła: dobrzy aktorzy (szczególnie Colin Firth), niezłe dialogi, scena z pochówkiem psa- bezbłędna. Jednak czegoś mi brakuje.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true