PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700190}

Wojna o planetę małp

War for the Planet of the Apes
7,0 56 555
ocen
7,0 10 1 56555
7,5 29
ocen krytyków
Wojna o planetę małp
powrót do forum filmu Wojna o planetę małp

Człowiek zabija człowieka o byle co.
W imię religii na świecie zginęło chyba najwięcej ludzi. Zabijamy się, bo uważamy, że my mamy rację a inni się mylą. Chcemy by wszyscy byli po naszej stronie, jeśli ktoś nie jest, jest naszym wrogiem.
Zabijamy dla pieniędzy, dla ideologii, dla Boga w którego wierzymy, zabijamy dla ojczyzny, dla polityków, dla klubu piłkarskiego.
Wszyscy są naszymi wrogami a wroga trzeba zabić.
Zabijamy czarnego, żółtego, zabijalibyśmy nawet i zielonego. Zabilibyśmy geja, grubego, rudego, chudego, bogatego, biednego, żyda, islamistę, chrześcijanina, garbatego, kulawego, żebraka, łysego, bezdomnego, sąsiada a nawet brata za pieniądze, za ideologię, za wiarę, z zazdrości że więcej ma, że ma więcej szczęścia, że dostaje 3000 zł na dzieci i nie musi pracować.
Zawsze znajdzie się jakiś powód do zabijania.
Małpa nie zabija małpy.
( Człowiek nie zabija człowieka )
A TY, gdybyś mógł, kogo byś zabił ?

ocenił(a) film na 7
bliskoprawdy

Straszny jest ten świat, a teraz możesz już zapisać się na wizytę.

pawlo29

Tworzymy sami swój świat.
Nawet piekło.
Wszystko jest iluzją Umysłu.
Śnimy swoje życie, słuchając swojego Ego, które zawsze czegoś chce lub nie chce, które zawsze jest mądrzejsze od innych, które zawsze wie co jest dobre a co złe.
A co mówi Twoje Ego ?
Jesteś mądrzejszy ode mnie ?
Wiesz co jest dobre a co złe ?
Jesteś normalny a ja nienormalny ?
Muszę się leczyć, bo Ty to wiesz lepiej ?
Jesteś najmądrzejszy ?
A ja jestem głupi ?
Jestem nikim, a Ty ?

bliskoprawdy

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka

Michael_Petrucci

Czlowiek jest ludzki tylko w ludzkich warunkach

ocenił(a) film na 7
bliskoprawdy

Ups...
https://en.wikipedia.org/wiki/Gombe_Chimpanzee_War

bliskoprawdy

bliskoprawdy najwięcej jak coś to zginęło w czasie II WOJNY ŚWIATOWEJ w całej historii ludzkości. I zabitych przez dwa rodzaje socjalistów narodowych i międzynarodowych i ginęli bo byli między innymi wierzący czyli kościoła katolickiego, narodowości i cywilizacyjnych zresztą jak w operacji anty-polskiej NKWD https://www.youtube.com/watch?v=3N-f4tkzCnM. W którym roku niby roku była ta wojna religijna ????? Luteranie w sumie mordowali ale to heretycy ateiści którzy chcieli obrabować kościół katolicki razem z książętami niemieckimi i palili na stosach katoliczki jak nie chcieli przejść na luteranizm jako czarownice ale to też nie były miliony.

Damian24

Druga sprawa mordowanie jest złe a zabijać czasem trzeba jakby nie zabijano to by nie pokonali Hitlera i nie zgnietli swastyki. Dwa w przyrodzie w naturze wśród zwierząt akurat też się zabijają i nawet są niektóre gatunki zwierząt, co kompletnie zabijają bez powodu i są agresywnie na innych przedstawicieli własnego gatunku przykładowo norki amerykańskie. Takie pierdoły piszesz, że aż mnie głowa boli. Gadasz samymi propagandami niezgodnymi z faktami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones