PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700190}

Wojna o planetę małp

War for the Planet of the Apes
7,0 56 505
ocen
7,0 10 1 56505
7,5 29
ocen krytyków
Wojna o planetę małp
powrót do forum filmu Wojna o planetę małp

W 1 części twórcy filmu pozostawili sobie otwartą furtkę w postaci gazety z nagłówkiem "Zaginieni w
kosmosie", ukazanej na koniec filmu. Możliwe że trzecia część uniwersum będzie po prostu
nazywała się "Planeta Małp" i będzie opowiadała o tych właśnie zaginionych astronautach.

PolskiPowerDance

nie sądzę, wtedy powstałaby luka pomiędzy 2 częścią w której 'plemienne' małpy dopiero rozpoczęły wojnę z resztkami ludzkości a futurystycznym światem gdzie małpy są już dalece rozwinięte i dawno przejęły władzę na Ziemi

ocenił(a) film na 7
EvilToadstool

dokładnie tak to widzę, franczyza (nie lubię tego słowa) się świetnie przyjęła więc nie widzę powodu dla którego mieliby skracać cykl przeskakując do powrotu astronautów (o ile ten wątek w ogóle podejmą - może to był tylko taki ukłon w stronę klasyki w "Genezie.." i całkiem z tego zrezygnują, na rzecz nowych alternatywnych historii).
Tak czy inaczej, czekam na kolejny film! :)

PolskiPowerDance

Ja już wiem co będzie, a raczej tak mi się wydaje. Nie powiem jak się skończyła 2 część, ale ostatnia scena 2 części to początek czegoś ważnego więc pewnie w 3 części to będzie :) Nic nie przeskoczą, bo poza tym po co znowu ten wątek z astronautami skoro już jest masa tych filmów i to dobrych :) ?

Sporeczek

Chociaż w sumie jak by to dobrze zrobili to bym obejrzał :)

ocenił(a) film na 7
PolskiPowerDance

Mark Bomback, scenarzysta niezatytułowanej 3. części mówi, że rolę w tym filmie odegra wojskowa baza, o której wspominała postać Gary’ego Oldmana. Wszystko na to wskazuje, że film opowie o wojnie na pełną skalę pomiędzy małpami i ludzkimi niedobitkami.

seba1b

A słyszeliście o usuniętej scenie z "Ewolucji" która podobno przedstawiała Cezara i inne małpy stojące nad brzegiem morza i patrzące na nadpływające statki wojenne ludzi, wezwane przez Gary'ego.Scenę usunięto gdyż uznano że ludzie mieli za mało czasu na przypłynięcie.Ale ogulnie miała ona dawać obraz następnej części opowiadającej o otwartej wojnie ludzi z małpami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones