PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700190}

Wojna o planetę małp

War for the Planet of the Apes
7,0 56 555
ocen
7,0 10 1 56555
7,5 29
ocen krytyków
Wojna o planetę małp
powrót do forum filmu Wojna o planetę małp

Jasna cholera !

ocenił(a) film na 9

Powiedzcie że będą jeszcze jakieś części. Przecież ten film to istna uczta kinomana. Ktoś kto animował małpy powinien dostać wszystkie nagrody tego świata. Te detale, zbliżenia, mimika. Cudo ! Mam nadzieję że jeszcze jakieś kontynuacje się pojawią..

ocenił(a) film na 9
hexplor

To przede wszystkim, oprócz animatorów zasługa aktorów ,którzy rzeczywiście grali małpy za pomocą motion capture. Andy Serki s jako Ceasar był po prostu rewelacyjny

hexplor

Nie zgodzę się. Uważam się za wybitnego kinomana a wytrwałem przy tym filmie zaledwie 17 minut.

ocenił(a) film na 9
KALAFIOR5

bo sie nie znasz albo sie bales małpek :D

ocenił(a) film na 1
hexplor

To znakomita produkcja promująca oprogramowanie do produkcji filmów o małpach. Tu się sprawdziła świetnie. Ale jako film kinowy to porażka na maksa. Co z tego, że małpy ruszają się świetnie skoro na planie nie było ani jednej osoby myślącej. Przecież te sceny kiedy małpie bydle ważące na oko jakieś dwieście kilogramów siada na biednego wirtualnego konia, który ma niespożytą energię i grzeje do przodu jak czołg sa jak sceny z kabaretu ;-) Tylko koni żal ;-)

ocenił(a) film na 9
Janekkowalski2011

widac ze sie nie znasz i gadasz jakies glupoty to swietny film

ocenił(a) film na 6
Janekkowalski2011

I z tego powodu oceniasz film na 1 ??? ! Kolejny dzieciak... niemal żaden film nawet klasy C nie jest aż tak zły aby dać mu 1 i w drugą stronę istnieje naprawdę niewiele ponadczasowych arcydzieł kinematografii aby ocenić je na 10. Ktoś taki jak ty odwołując się do praw natury jest zwyczajnym nieukiem i spiętym ignorantem. To jest film w gatunku sci-fi i do tego ma być atrakcyjny dla widza w tym tego oczekującego efektów specjalnych i dobrej zabawy. Jak chcesz sobie oglądać filmy zgodne z prawami fizyki, biologi czy logiki to oglądaj sobie National Geografic albo Discovery Chanel.

ocenił(a) film na 1
simoonthph

Ale masz świadomość, że oceny są subiektywne!? Czy może masz aż tak mały móżdżek, że się w nim to nie mieści!? ;-)

Janekkowalski2011

Oglądnąłem ostatnio i jedyne co mi zapadło w pomięci, to to, że małpy szybciej dotarły do ziemi obiecanej niż żydzi. Dawno takiej szmiry nie widziałem.

ocenił(a) film na 6
Janekkowalski2011

Tylko bardzo ubogo intelektualny człek może odpowiedzieć w taki sposób... Subiektywnie ? Ty nawet nie masz merytorycznych argumentów aby tak film ocenić, podaj jakieś argumenty odnoszące się do każdej składowej filmu: 1. Obraz naprawdę taki fatalny że dajesz 1 ? 2.Muzyka też ? 3. Gra aktorska też ? 4.Fabuła ? 5.Kreacja głównych bohaterów ? 6.budowanie relacji , 7. Przekaz podprogowy itd to wszystko musiałoby być beznadziejne. Nie masz pojęcia dziecko o filmach, nic w życiu jeszcze nie obejrzałeś widać to po twoich ocenach oraz po twojej bardzo niskiej wartości składni. Typowy gimbo szczekający kundel, przez takich właśnie filmweb się psuje. Może jak dojrzejesz kiedyś to zrozumiesz i docenisz prawdziwe dzieła kinematografii.

ocenił(a) film na 1
simoonthph

Właśnie potwierdziłeś, że twój maleńki móżdżek nie pomieścił definicji słowa subiektywny ;-) Nie ogarniasz tego, że subiektywizm może wykluczać wszelkie racjonalne elementy oceny. Subiektywnie człowiek ma prawo ocenić zdjęcia, scenariusz, reżyserię, muzykę, dźwięk, grę aktorską, kostiumy, scenografię i milion innych składowych filmu na najniższą z możliwych ocen.

Poza tym mam 48 lat i widziałem więcej filmów niż ty obejrzysz do swojej śmierci ;-) Dzięki czemu mam doskonałą umiejętność oceny filmu bo mam ogromną bazę danych filmów do porównywania. Dlatego mogę ocenić ten gówniany film na jedynkę bo niżej się nie da ;-)

PS. Ludzie płacą mi za pisanie tekstów więc chyba nie jest tak źle z tą składnią ;-) No ale nie będę ukrywał, że pisząc komentarze na Filmwebie nie staram się tak jak się staram za kasę ;-)

Janekkowalski2011

Ludzie to ci chyba płacą ale za rucha..e w dupe.

ocenił(a) film na 1
KlawiszK6

Niestety nie jestem aż tak przystojny, aby mi płacili za takie rzeczy ;-)

Janekkowalski2011

Goryle wagowo dobijają do 200kg, orangutany wbrew ich wizualnej wielkości ważą już sporo mniej - do 100kg. Załóżmy, ze goryle w filmie ważą po 150kg. To waga jaką osiągają nawet ludzie. A tu masz link do czegoś mądrzejszego - https://sassebi.pl/czy-moja-waga-i-wzrost-sa-odpowiednie-dla-konia-na-ktorym-jez dze/

ocenił(a) film na 8
hexplor

W maju '24 nowa wersja Królestwa Planety Małp https://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lestwo+Planety+Ma%C5%82p-2024-848822

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones