PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700190}

Wojna o planetę małp

War for the Planet of the Apes
7,0 56 541
ocen
7,0 10 1 56541
7,5 29
ocen krytyków
Wojna o planetę małp
powrót do forum filmu Wojna o planetę małp

Po części z Wahlbergiem zacząłem lubić "planete małp" potem po okrzyku Ceasara i dwóch filmach stwierdziłem że te filmy są niesamowite i czekam na każdy nmastępny.

ocenił(a) film na 7
Ignacy98

Dokładnie!Jedynka była dobra,fajny pomysł na restart serii ale dójka jeszcze lepsza,tójke robi ten od dwójki tak więc musi być dobrze.

ocenił(a) film na 10
Ignacy98

no macie racje najlepsza seria ostatnich lat! kocham Cezara!

ocenił(a) film na 8
Ignacy98

Mam podobnie. Uwielbiam tą serię, ale przyznam, że zaczęło się od pierwowzoru czyli "Planety małp" z 1968 roku.

Ignacy98

O_o Ludzie co Wy mówicie. Przecież druga część, to była jakaś porażka! Film był bez sensu i widząc jego głupotę musiałem wyłączyć w połowie!

ocenił(a) film na 8
Drusix

Oglądałem wszystkie 3 części i 2 część jak dla mnie była najbardziej udana :)

Ignacy98

stare planety małp i tak najlepsze, co nie zmienia faktu ze nowa trylogia jest zrobiona genialnie, co do wizji Burtona tez ok. lecz kompletnie nie w jego stylu

Ignacy98

To w ogóle jeden z najlepszych reebotów ever.

ocenił(a) film na 9
Metropholis

ojjjj co racja to racja.3 czesc to miazga !.OSCAR !

lavrenzo84

Oscar dla Serkisa przede wszystkim. Należy mu się.

Ignacy98

Mam nadzieję, że twórcy zdecydują się na kolejne części bo to chyba jedne z lepszych reebotow ostatnich lat :)

ocenił(a) film na 9
Ignacy98

Ignacy zamiast czekać na kolejne, sięgnij do korzeni :-)

RBKwwa

Planetę Małp z 1968 już obejrzałem, jakieś dwa tygodnie temu. Świetny film, ale boję się oglądać te następne części, bo chyba nie zapowiadają się zbyt dobrze...

ocenił(a) film na 9
Ignacy98

Mimo wszystko uważam że warto zobaczyć, w końcu to klasyka :-) Jak dla mnie najsłabsze elementy to te które dzieją się w czasach obecnych, ale cała reszta ma niepowtarzalny klimat.
Polecam również książkę, którą się czyta jednym tchem, niestety jest bardzo cieniutka i pozostaje niedosyt, ale gwarantuje że ostatnie zdanie wywoła szeroki uśmiech na Twojej twarzy....

ocenił(a) film na 8
Ignacy98

właśnie wróciłem z kina i uważam że to jest najlepsza część z nowej serii planety małp i podoba mi się to że właśnie ma powiązanie ze starą "Planetą małp'' z 1968 (jest ukazane to dlaczego ludzie przestali mówić i imię dziewczynki "Nova". Co do "Planety Małp'' z Markiem Wahlbergiem to w ogole dla mnie została zrobiona na siłę i na szybko, tak bez pomysłu. Małpy wyglądają bardziej na ludzi i inne zachowanie ich niż w nowej trylogii. i jeszcze zakończenie tam w ogóle niewyjaśnione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones