PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11756}

Wojna państwa Rose

The War of the Roses
7,0 21 905
ocen
7,0 10 1 21905
7,1 10
ocen krytyków
Wojna państwa Rose
powrót do forum filmu Wojna państwa Rose

Najlepsze jest to że to jeden z tych filmów który po tylu latach od nakręcenia nadal ogląda się super i bawi mnie teraz tak samo jak za pierwszym razem kiedy go oglądałem film dzisiaj na Polsacie przypomniałem sobie i był to chyba mój piąty seans ale na pewno nie ostatni film to 50% Komedia i 50% Dramat te dwa gatunki filmowe doskonale się ze sobą łączą Michael Douglas i Kathleen Turner jak zwykle stworzyli świetny duet Devito jak zwykle świetny ten film to idealna pozycja na długie zimowe wieczory polecam go jeszcze z jednego powodu jeśli się chcesz rozwieść najpierw obejrzyj ten film a potem przemyśl to jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
numer6

Dokładnie tak! Mimo upływu lat film ogląda się świetnie. Jest klimat, dobra historia, elementy komedii pomieszane z tragedią a przede wszystkim świetny duet bohaterów. Douglas w pewnym momencie przypominał mi Jacka Nicholsona z Lśnienia - w scenie, w której siedzi w fotelu i popija wino ma taki piękny obłęd w oczach :-)

ocenił(a) film na 9
wendy_time

No,taaak. Hm, piękny obłęd w oczach.! Super określenie i super film. Douglas the bestia. ...

ocenił(a) film na 8
numer6

Popieram!

ocenił(a) film na 8
numer6

Ten film ma ponadczasowy klimat i tematykę również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones