PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298581}
5,1 196 083
oceny
5,1 10 1 196083
5,6 29
ocen krytyków
Wojna polsko ruska
powrót do forum filmu Wojna polsko-ruska

Film pokazuje jak dość duża część dresów, ćpunów, alkoholików itd zachowuje się na Polskich osiedlach.
Jak to się zaczyna, jak kończy itd..

Jest to dramat, ale można też zaliczyć niektóre momenty do komedii.
Film też bardzo może się spodobać młodych w wieku 14-22lat.. z szarych dzielnic.. dlatego, że film pokazuje przez co czasami trzeba przejść na swoim osiedlu..

Tak z innej beczki film przedstawia zachowanie 5-10% dresów ;) tych najgorszych którzy raczej nie mają szacunku u reszty, ale każdy udaje, że tak :D.
Takich najlepiej omijać i nie zwracać na nich uwagi.

ocenił(a) film na 8
Adix20

moim zdaniem ten film to bardziej dramat niż komedia. Ma coś w sobie z Ferdydurke, tylko w zupełnie innych realiach. Ten sam poziom oderwania od rzeczywistości. Myślę ,że ten film ma niską ocenę ,bo większość ludzi go nie rozumie. Patrzą na ten film jako głupawą komedyjkę z wulgarnymi tekstami a on ma znacznie głębszy przekaz.

ocenił(a) film na 8
FearTheRipper

To ten film w ogóle można traktować jak komedię?

ocenił(a) film na 8
zulombo

Tylko jeśli jest się słuchającym rapu dresem któremu Bozia, ups, ewolucja poskąpiła euforycznie nadprzeciętnego intelektu *uchyla fedory*

ocenił(a) film na 8
zulombo

Ależ można, jest bardzo zabawny w gruncie rzeczy :)

FearTheRipper

@feartheripper.
przyznaję, nie zrozumiałem tego filmu, a oglądałem go kilka razy. jaki, Twoim zdaniem, jest ten "głębszy przekaz"?
nie chce wywołać gównoburzy, tylko pytam o wyjaśnienie.

Adix20

"Film pokazuje jak dość duża część dresów, ćpunów, alkoholików itd zachowuje się na Polskich osiedlach."
Musisz mieszkać na ciekawym osiedlu ;)

ocenił(a) film na 1
Adix20

"Film pokazuje jak dość duża część dresów, ćpunów, alkoholików itd zachowuje się na Polskich osiedlach."

Wow, to jest dopiero głębokie dzieło, co to tylko nieliczni je rozumieją. Nakręćmy film o życiu szambonurka i nazwijmy to performance...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones