PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100013}
3,1 711
ocen
3,1 10 1 711
Wojna snajperów
powrót do forum filmu Wojna snajperów

Ale szajs!

użytkownik usunięty

Jak brat Aleca Baldwina może być takim drewnem! Mój kapeć ma więcej osobowości niż to zombie. No i jeszcze ta fabuła. Facet nic, tylko biega po parku w te i wewte i czasem wdaje się w bezsensowną rozmowę. Strzałów jest zaledwie parę i w większości przypominają pękanie folii bąbelkowej. Naprawdę, nawet ja, jakbym zebrał paru kumpli, to bym zrobił w lasach pod Nadarzynem za 10-krotnie mniejszy budżet ( czyli pewnie ok. 50 zł) o wiele lepszy film o kolesiach ganiających się po lesie z karabinami niż ten żenujący gniot. Nie ma co, Czwórko, rozczarowałaś mnie!

ocenił(a) film na 2

Polowanie na niedźwiedzia, czyli mix takich przebojów jak: Szklana Pułapka 3, Rambo Pierwsza Krew, Snajper, Żywy Cel, Commando. Ogólnie mówiąc hoojnia z grzybnią, której na filmwebie dam 2/10, bo przecież psu należą się dwie gwiazdki. Swoją drogą jestem ciekawa, czy dano mu za udział w tym cyrku porządną michę żarcia.
A widziałeś, jak on dreptał w parku podczas rozmowy przy budce? Jakby chciało mu się lać i nie wiedział co robić. xD

ocenił(a) film na 2

I jeszcze ta dodająca dramaturgii muzyka, która została wrzucona bez umiaru.

ocenił(a) film na 3

Alec jest chyba z innej matki bo to nie możliwe żeby bracia (bo jest ich więcej) grało tak koszmarnie. 2/10 to i tak dużo ale tez całkowitym crapem nie jest więc zasłużona ocena.

ocenił(a) film na 2
alex_gawlas

Twój wpis przypomniał mi o tym gniocie, ale z całego filmu, pamiętam tylko Baldwina oraz jego rybie usta, ulizanego grzybka na głowie i przepocony sweter. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones