PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720565}

Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
5,8 23 574
oceny
5,8 10 1 23574
3,1 7
ocen krytyków
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia

To woła o pomstę do nieba, one nawet nie wyglądają jak żółwie a raczej jak ludzie, których coś przejechało. Są przerażający i odrażający. Zniszczyli ich do granic możliwości. Nie mogę w to uwierzyć, jak tak można.

Wersja animowana z 2003 roku była najlepsza a to co się dzieje teraz powinno być karalne.
Masakra po prostu, strach pomyśleć co się stanie później.

Od razu uprzedzam, gdyby znalazła się jakaś osoba chętna odpowiedzieć na mój post - będę brać udział tylko w kulturalnej dyskusji, na żadne groźby i wyzwiska pod moim adresem odpowiadać nie zamierzam. Mówię to , bo na filmwebie wyrażanie swojego zdania jest często negatywnie odbierane.

daotch

Wersja z lat 90tych była chyba najlepsza jeśli o kreskówkę chodzi

ocenił(a) film na 8
daotch

Film był całkiem niezły a różnią się bo każdy z nich inaczej przeszedł mutacje. Bardzo lubiłem wersję z 2003 ale ten film jest nawiązaniem do wersji z lat 80. Chociażby proszę Krang nie jest Shrederem jak w serialu z 2003 tylko jest inną istotą jak z wersji z lat 80.

Twoje zdanie jest wyraziste i bardzo dobrze bo odnosisz się do konkretnej wersji. No ale dla mnie ten film jednak jest dobry.

Dużo bardziej mi się ten film podoba od najnowszego spidermana gdzie się czuję jakby ktoś mnie rzucił mokrym ręcznikiem w twarz.

daotch

Ludzki wyglad zulwi nawiazuje do eksperymentow radzieckich uczonych podczas zimnej wojny chieli skrzuzowac szypansa i czlowieka zeby taka armie bezmozgich klonow puscic na smierc bez strat w prawdziwych ludziach. Malpy wygladaly podobnie jak te zolwie.

Nie zmienia to faktu ze zulwie wygladaja slabo ale to troche zmienia perspektywe.

gnat8010

*żółwi
//:przydala by sie opcje edit

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones