PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30623}
7,0 1 774
oceny
7,0 10 1 1774
Wojownik Musa
powrót do forum filmu Wojownik Musa

,,ale genialny i wciągający bez reszty..

Baby_Black27

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy go nie widziałem :F Pamiętam mnóstwo scen na pustyni, ale nie wiem, czy to ten film, dlatego nie oceniłem :F

ocenił(a) film na 9
Looney_Kermit

To obejrzyj-jutro na akino o 16 ;|

Baby_Black27

Nie wiem czy mam, ale poskakam po kanałach :F

ocenił(a) film na 9
Looney_Kermit

jak byś do jutra nie znalazł to jeszcze bd za 4 dni ;)

Baby_Black27

bd? chyba mam ja rozszyfruję co to jest :P

ocenił(a) film na 9
Looney_Kermit

jejq już nawet sie posługuję słownictwem dzieci neostrady :/ <zalamka> tzn będzie emitowany za 4 dni ponownie ;))

Baby_Black27

To pisz po polskemu, bo ja nie poniemaju :F

ocenił(a) film na 9
Looney_Kermit

dobra :(

Baby_Black27

Nie bój się, nauczę się... :P

ocenił(a) film na 9
Looney_Kermit

wierze w Cb Żabo ;>

Baby_Black27

Sprawdziłem w Wikislang, dziękuję, że wierzysz we mnie :P

Baby_Black27

na ale kino puścili wersję krótszą ,niecałe 130 minut, wersja oryginalna trwa prawie 160

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

:O nie wiedziałam o tym. Nie orientujesz się może czy polskie wydanie dvka z tym filmem to wersja reżyserska czy także ta krótsza? Pozdrawiam

Baby_Black27

http://allegro.pl/wojownik-musa-dvd-i2885441543.html

na allegro są jeszcze inne ,tańsze egzemplarze ,ale to te krótsze wersje , trzeba sprawdzac czas trwania

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

jest!! ta daa ;)
http://allegro.pl/dvdmaxpl-wojownik-musa-dvd-i2945485042.html

ocenił(a) film na 10
Justyna_0288

szczerze mowiac, to tez nawet nie wiedzialem, ze sa dwie wersje, a ogladalem ten film z conajmniej 5 razy. pierwszy raz ogladalem go na kasecie z wypozyczalni, pozniej ok. 4 razy w internecie. juz wlasnie sprawdzilem, ze ta wersja w internecie, ktora od czasu do czasu ogladam trwa 127 minut... ciekawe ile trwala ta na kasecie, aczkolwiek nie przypominam sobie (zadnych) roznic. musze zdobyc gdzies ta wersje 160 minutowa.

ocenił(a) film na 9
KysiuS

http://allegro.pl/dvdmaxpl-wojownik-musa-dvd-i2945485042.html

ocenił(a) film na 10
Baby_Black27

Baby, wiesz, ze ta wersja to klamstwo? :) zapodalas mi linka wiec zakupilem to DVD i wlasnie je otrzymalem dzisiaj. zgadnij co... sprzawdzam czas trwania, a tam tylko 127 min... lol. nie wiem, czy mam do nich napisac zazalenie, czy nie :D w sumie to tylko ciut ponad 60 zeta wliczajac koszty wysylki do USA.... :))

ocenił(a) film na 9
KysiuS

żartujesz??!! wyraźnie napisane w opisie 160 min O_O no jaha pisz do nich niech Ci zwrócą kase, przecież aukcja zawiera nieprawdziwy opis towaru :/ a sama miałam go qpić .. Przykro mi, że to przeze mnie w sumie bo zachciało mi sie szukać ;|

ocenił(a) film na 10
Baby_Black27

nie no Baby, jest spoko :) dokladniej kupilem ten film przez strone wystawiajacego, bo bylo latwiej wyrownac wysylke, a nie przez allegro (http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/8925) ale to jest dokladnie to samo. o zwrot raczej sie nie bede upominal, bo nie mam tego filmu w kolekcji (!), ale napewno im wytkne blad.

chcialem w koncu zobaczyc ta 160-cio minutowke, bo dotychczach widzialem kilka razy, ale ta okrojona wersje wlasnie. no coz... wyglada na to, ze jej dalej nie ogladne. hehe zdarza sie :)

KysiuS

kurczę , to ja podałam pierwsza linka ,ale nie wiedzialam ze to klamstwo

nie wiem czy tolerujesz piractwo ,ale na pi##te b#y jest ta dluzsza wersja(2:37) , sprawdzone


Justyna_0288

ale w formacie mp4 , wiec chyba nie włączysz tego na zwykłym playerze ,chyba ze masz podłączony komputer do tv

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

z tą genialnością, bym nie przesadzał, ale film zdecydowanie wart aby poświęcić mu ponad 2h - polecam
arcydziełem nie jest, ale jest po prostu bardzo dobry (w swej konwencji oczywiście - jeżeli komuś konwencja nie odpowiada, to raczej go dobrym nie nazwie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones