PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11762}

Wolny dzień pana Ferrisa Buellera

Ferris Bueller's Day Off
7,1 16 438
ocen
7,1 10 1 16438
7,3 16
ocen krytyków
Wolny dzień Ferrisa Buellera
powrót do forum filmu Wolny dzień Ferrisa Buellera

Ale czy tylko mnie postać Ferrisa wydawała się irytująca?

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
tomaszjozefowski2884

Mi nie, ale wiem o co ci chodzi

tomaszjozefowski2884

Sztuczna zajefajność wciskana w gardło? ;-))

tomaszjozefowski2884

Nie tylko Tobie. Kompletnie nie myślał o innych. Przez pół filmu miałam ochotę dać mu po głowie żeliwnym wokiem.

użytkownik usunięty
edik

Skoro cię tak irytowała to czemu po prostu nie wyłączyłaś i nie poszłaś robić żeczy?

ocenił(a) film na 7
tomaszjozefowski2884

Wydaje mi się, że on miał irytować. Bo ten film bardziej niż o nim, jest o ludziach, którzy go otaczają.

użytkownik usunięty
tomaszjozefowski2884

Dorosłych powinna irytować ponieważ dorosły powinien potrafić przewidywać konsekwencje swoich czynów. Nasz "bohater" był pozbawiony nie tylko tej zdolności ale jeszcze dodatkowo był strasznym samolubem. Tacy ludzie przeważnie źle kończą i zostają politykami.

ocenił(a) film na 6
tomaszjozefowski2884

Taak film sam w sobie dobry, a pomimo tego że pierwszy razp oglądałam go jako jeszcze nastolatka to strasznie mnie irytował, zero zdrowego rozsądku i w dodatku strasznie samolubny. Chociaż wydaje mi się,że był taki zamysł twórców

ocenił(a) film na 4
tomaszjozefowski2884

o tym że jest to tak naprawdę film o psychopacie można przeczytać na niejednym forum... chyba tylko nie tutaj.

ocenił(a) film na 4
tomaszjozefowski2884

https://www.filmweb.pl/film/Wolny+dzie%C5%84+Ferrisa+Buellera-1986-11762/discuss ion/Komedyjka+z+lat+80+dla+gimnazjalist%C3%B3w,3007925

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones