PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515048}

Wolverine

The Wolverine
6,7 130 941
ocen
6,7 10 1 130941
4,8 16
ocen krytyków
Wolverine
powrót do forum filmu Wolverine

Kolejność

ocenił(a) film na 7

Czy trzeba najpierw obejrzeć "Genezę", czy nie przed przystąpieniem do tego filmu?

ocenił(a) film na 6
Jerychon

Nie trzeba, nie ma żadnych powiązań pomiędzy filmami, poza głównym bohaterem oczywiście.

Jerychon

Ogólnie "Geneza..." miała dość rażace błędy fabularne i została wyrzucona z uniwersum.
Ale tak ogólnie to nie jest słaba, więc możesz ją obejrzeć sobie ;)

ocenił(a) film na 7
Jerychon

Ogólnie dużo bardziej podobała mi się geneza. Nie potrzeba oglądać w kolejności jednak jest pewien błąd w genezie Loganowi adamantium wszczepili w późniejszych czasach niż akcja z bunkrem w "Wolverine" gdzie przy tym posiadał adamantium. Tak jak kolega wyżej napisał, że geneza miała dużo błędów tego nie wiem, ale skoro już jakiś film wypuścili mogli by się wersji filmowej trzymać i mieć konsekwentną chronologię.

ocenił(a) film na 6
Mefju_mufinek

W bukrze Wolverine miał "kościste" szpony z tego co pamiętam. Co nie zmienia faktu, że Geneza słysznie została wywaloba z kanonu.

ocenił(a) film na 7
krol_kartofli

Racja mój błąd, źle się przyjrzałem oglądając to pierwszy raz :)

ocenił(a) film na 8
Mefju_mufinek

Mam komiks Od TM-Comiks ( http:// images.gildia.pl/_n_/komiks/komiksy/mega_marvel/5/okladka-200.jpg) ((trzeba usunąćspacje)) w którym wolverinowi wstrzykiwano adamantium w bazie naukowej gdy trenowali go na łowce (weapon-x) tak więc od bunkru był adamentowy :)

ocenił(a) film na 5
Jerychon

KOLEJNOŚĆ:

1. GENEZA
2. PIERWSZA KLASA
3. X-MEN
4. X-MEN 2
5. X-MEN 3
6. WOLVERINE (JAPONIA)
7. PRZESZŁOŚĆ KTÓRA NADEJDZIE

ocenił(a) film na 6
Rales

a ścisła kolejność jest taka
1. Geneza (część)
2. Pierwsza Klasa
3. Przeszłość, która nadejdzie (większość filmu)
4. Geneza (po tym jak miał wszczepienie adamantium)
5. X-Men
6. X-Men 2
7. X-Men 3
6. Wolverine
7. Przeszłość, która nadejdzie (przyszłość)

ocenił(a) film na 6
Jerychon

Wręcz nie należy, bo film mierny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones