PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 699
ocen
6,6 10 1 140699
6,2 33
oceny krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Recenzje pozytywne

ocenił(a) film na 7

Wydaje sie, ze wreszcie ten film bedzie przynajmniej przyzwoity. Prasa na razie nie krytykuje filmu...

Qjaf

tzn są już pełne recenzje czy wczesne? bo wczesne chwaliły BvS i Suicide Squad :)

ocenił(a) film na 7
Danio31b

Nie:) Ale jednak te opinie wskazuja na to, ze film jest lepszy niz wymienione :D

Qjaf

Ja nim nie wierze to samo było przed BvS oraz SS poza tym pełnoprawne recenzje pojawią się dopiero dzień przed premierą co jest bardzo niepokojące

ocenił(a) film na 8
kubala102

Recenzje pojawią się w poniedziałek czyli 3 dni przed premierą, niedowiarku.

bezeth

Jak to jest zazwyczaj, czyli po weekendzie

bezeth

No to faktycznie widać że twórcy są pewni siebie....

ocenił(a) film na 7
kubala102

Pozyjemy, zobaczymy:)

ocenił(a) film na 7
kubala102

przed BvS to były tweety nieznanych ludzi, a tu mamy ludzi powiązanych z branżą

Qjaf

Według recenzji bije na łeb większość produkcji marvela :)

Danio31b

Są pełne recki, 96% na rottenie mówi wszystko. ;)

Szejku

Poczekajmy aż bedzie więcej ocen ,żeby potem za strasznie nie spadło ,ale lepszy początek niż Strażnicy galaktyki 2 (tam było 92 na start ) robi wrażenie :)

ocenił(a) film na 9
Qjaf

mam nadzieję, ż się nie zawiodę bilety na premierę kupione w loży vip :p

ocenił(a) film na 7
Lestat_1984

Ja tez! :D W Łodzi?:P

ocenił(a) film na 9
Qjaf

3city

Lestat_1984

Mówisz o tej śmiesznej "loży VIP" w salach multikina? xD

ocenił(a) film na 9
Szejku

na szczęście nie... nie wiem z jakiego powodu, ale z multikina nie korzystam... :(

Qjaf

https://www.rottentomatoes.com/m/wonder_woman_2017/

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Nareszcie! Film przynajmniej jest dobry:) Dla mnie to niebywale, ze dopiero postac WW zmienila forme calego filmowego uniwersum. Taki potencjal juz wczesnie byl.

Qjaf

Qjaf, dzięki za pozytywne nastrojenie przed seansem:-) Zobaczę dopiero we wtorek niestety i wtedy ocenię. Powtórzę się już po raz któryś, ale mi MOS i BvS się bardzo podobały i podobają nadal(nawet przypomniałem sobie oba teraz specjalnie). Być może jestem w mniejszości, ale kicham na to. Zwiastuny WW były świetne i zapowiadały kapitalne kino, tak więc sądzę, że się nie zawiodę. Nie tak jak na SS, gdzie byłem rozczarowany(miejscami bardzo). Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
mariooks1945

Tez lubie BvS pomimo fatalnego montazu. Generalnie wole mroczne klimaty DC:) WW to jest bardziej marvelowski klimat. Zadna rewelacja, ale porzadna robota. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
LordVader345

podbudowałeś mnie :)

Lestat_1984

Proszę bardzo :D

Qjaf

Póki co najwyżej oceniana produkcja na podstawie komiksu od lat...szok. Bije większość produkcji Marvela i to dość solidnie. Przynajmniej na podstawie ocen na imdb, metacrotic 79(!!), rotten (96!!). Się obejrzy, się poczuje czy faktycznie jest tak dobry :)

ocenił(a) film na 7
odojja

Jutro lece to poinformuje o wrazeniach :D

ocenił(a) film na 9
odojja

Już 97%

ocenił(a) film na 7
Qjaf

Film zdecydowanie przypomina marvelowskiego Kapitana Amerykę. Szalenie dużo jest podobieństw. Oglądało się przyjemnie. Oby to zwiastun zmian w DCU, dzięki którym będzie tam wreszcie normalnie :)

ocenił(a) film na 7
kwikster

Mysle, ze podobienstwo wynika z faktu, ze oba komiksy powstaly w podobnym czasie (motyw wojny/milosci) oraz oba filmy stanowia swego rodzaju otwarcie, wprowadzenie w swiat nowej postaci. Chyba jednak WW wole bardziej niz KA.

ocenił(a) film na 9
Qjaf

Bardzo mi się podobał. Nie był za bardzo cukierkowy, no i wreszcie nie było scen z bzykaniem. Ciekawie opowiedziana historia :-) Bardzo przyjemnie się oglądało :-)

ocenił(a) film na 10
Qjaf

No i jest świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones