PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 868
ocen
6,6 10 1 140868
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Zawiodlam sie

ocenił(a) film na 3

Powiem szczerze: Film byl nudny, bylam w kinie i nie wiem z CZEGO tak sie smiali ludzie na sali. Dla fanow komiksu bedzie ok. Ale jak masz ochote na cos bardziej sensownego niz kilka slabych walk zlo vs dobro + love story - to odradzam. Mimo wszystko 16 zl to nie duzi szkoda mi tylko czasu.

ocenił(a) film na 1
KhyraVolain

ja tylko szukałam pretekstu, żeby wyjść :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
rool72

Ten film to dno.

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Popieram. Dno.

ocenił(a) film na 5
Amelia003

Wystarczyło udać pryknięcie i wybiec do toalety, że niby ogórki kiszone, zsiadłe mleko i te sprawy :)

ocenił(a) film na 8
KhyraVolain

Idź na film Marvela, może cie zbawi:)

ocenił(a) film na 3
rvnrvn1010

jeszcze gorzej...chłam nad chłamem za chłamem pogania. marvel czy dc dwie strony jednej monety.

ocenił(a) film na 10
KhyraVolain

Musisz mieć smutne życie bez wyobrazni :)

Himiteshu

Coz... Niektorzy dorastaja jak skoncza te 15 lat, a inni zostaja niedojrzalymi glupolkami do konca zycia. Najzabawniejsze jest, ze ci ostatni zawsze - i bez wyjatku - w zyciu pozstaja golodupcami i popychadlami od czarnej roboty. Wlasciwie jest w tym sprawiedliwa logika.

ocenił(a) film na 10
TrashO2

Uważasz że naukowcy to ludzie bez wyobraźni? Hahhahaha

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

No tak masz rację. Jeśli moja wyobraźnia jest ściśnięta do rozmiarów łebka od zapałki to na pewno takie filmy są dla mnie. Uważam jednak, że takie filmy istnieją tylko po to by zapchać dziurę w zwykłym codziennym życiu. Potrafię sobie wyobrazić wiele rzeczy i gdyby tylko autorzy potrafili również wysilić się by nieco puścić wodze fantazji byłoby inaczej, a tak to zwyczajnie obraża wyobraźnie ludzi.

ocenił(a) film na 10
Sharimsejn

Jesteś za wyobraźnią i krytykujesz wyobraźnię. Hipokryta

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Ten film jest obrazą dla odbiorców. Nieokreślony gatunek i odbiorca, masa błędów fabularnych i składniowych. Po prostu żenada. Na siłę próbowałem dosiedzieć do końca tej porażki. 3 za pozornie dobre efekty i sam temat.

ocenił(a) film na 10
nano50

To film dla ludzi lubiących komiksy superhero

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Lubię takie filmy i historię Wonder Woman. Po prostu wszystko jest zlepione bez gustu i smaku. Skomentowałbym to szerzej, ale jest to kompletnie bezcelowe. Jak dla mnie to jedna z najgorszych jak nie najgorsza produkcja ostatnich lat tej tematyki.

ocenił(a) film na 10
nano50

Ciągle zero argumentów

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

Zawód nie decyduje o luzerstwie. Sam mam takich wyksztalconych bez wyobrazni. Po 40stce a wciaz na minimalnej.

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Nie ma co z nimi gadać głupki tych filmów nie zrozumieją to są poprostu hejterzy, niektórzy oglądają takie filmy fałszywki i dają im ocenę 10 z kosmosu na przykład fałszywy Terminator 2 po włosku tak mi się zdaje...

ocenił(a) film na 10
KhyraVolain

Zero argumentów

ocenił(a) film na 10
KhyraVolain

ja tez troche zawiodłem się Dania mówi ze idzie zabić Boga wojny a nawet nie dotarła do Moskwy aby zabić Stalina boga wojny

ocenił(a) film na 4
vAkatsuki

1. Nie ta wojna.
2. Stalin był aniołem pokoju i walczył po jasnej stronie. Znaczy byl sojusznikiem Ameryki. I właściwie najwazniejszym katem zlych.
Szkolna i koscielna propaganda przeszkadzaja ci myśleć.

KhyraVolain

Jak nie lubisz takich produkcji to po co oglądasz wogóle ? To tak jakbym nie lubił zupy pomidorowej ale ją jadł i za każdym razem marudził że jest nie dobra :D Dopiero co widziałem wczoraj Wonderke i raczej podchodzilem do tego z dystansem bo produkcje DC są dla mnie poprostu słabe. A tu taka niespodzianka ! Jak dla mnie na 7,5.

ocenił(a) film na 6
KhyraVolain

Też się zawiodłem. Początek zapowiadał się nieźle ale z każdą minutą było coraz gorzej. Najbardziej w całym filmie przeszkadzała mi cenzura strony niemieckiej czyli np. jakieś kolorowe krzyżyki zamiast nazistowskich orzełków i swastyki na mundurach, czy np. jakiś cesarz zamiast hitlera... Ogólnie wyszło śmiesznie i słabo

ocenił(a) film na 6
davidns

mój błąd, to 1 wojna światowa, ale i tak ogólnie film wypada średnio

ocenił(a) film na 1
KhyraVolain

też muszę powiedzieć ze Wonder Woman to porażka jakiej dawno nie widziałem , filmy o bohaterach lubię oglądać , komiksy bliskie od zawsze a do tego filmu musiałem podejść 3 razy bo był tak nudny i beznadziejny że zasypiałem
nie rozumiem oceny i tego że zrobiło to tyle hajsu :/

ocenił(a) film na 3
Rekos1909

jakbym czytał swoją opinię - również obejrzane na 3 razy :)
trailer zachęcał, opinie zachęcały - a tu dostaliśmy takie coś bez "iskry", po prostu słabe, oklepane

ocenił(a) film na 4
KhyraVolain

Jakiś czas temu obejrzałem po raz kolejny w TV Man Of Steel i tak po tych wszystkich nowościach superbohaterskich, to tamta produkcja porównując do tej jest o klasę lepsza, mimo że nie do końca udana. Ten film jest tak cholernie schematyczny, że każdą scenę można tak naprawdę przewidzieć na 5 minut do przodu, plus strona audiowizualna jest naprawdę mierna. Nawet w BvS mimo szajsowego scenariusza, to była chociaż jakaś perełka aktorska w postaci Afflecka i jego intepretacji Batmana, a tutaj nie ma nic. Albo patrząc na Winter Soldier, to tamten film był wręcz komiksowym arcydziełem, a Wonder Woman jest we wszystkim maksymalnie przeciętne. Strata czasu.

ocenił(a) film na 5
era

Problem polega na tym, że Wonder Woman to sztuczny bohater tak jak super man i nie jak nie potrafię się do tej postaci przekonać. Plus jakieś pierdoły wyciągnięte z mitologii Greckiej które kompletnie nie pasują do świata współczesnego.

Dla przykładu w świecie DC można spotkać anioły czy duchy ale również jest miejsce dla Aresa i Zeusa "ojca Diany". Wielokrotna kochanka supermana w komiskach, dlatego że oboje są długowieczni i łączy ich moc.

Dla mnie postać kiczowata, pełno gwiazdek jak u kapitana Ameryki, symbolizuje niby feminizm a tak naprawdę symbolizuje butę, jej charakter jest napompowany do granic rozsądku.

Tak jak nie przepadam za Thorem w Marvelu tak wepchnięcie Greckiej bogini uważam za słaby pomysł.

użytkownik usunięty
ChubakaCieLubi

Mam dokładnie takie same zdanie. Aż ciężko przyjąć do świadomości, że postać Wonder Woman została stworzona przez psychologa (co jedynie potwierdza, że studia mogą skończyć ludzie bez abstrakcyjnego myślenia i wyobraźni, a oceny zdecydowanie nie są miarą inteligencji).

Asghard w Thorze jest moim zdaniem przedstawiony w dosyć ciekawy sposób - cywilizacja nadludzi, którzy władają zaawansowaną technologią. Ze względu na osobliwość technologiczną nie wszyscy są w stanie zgłębić istoty jej działania. Pomimo długowieczności, część z tychże bogów wybiera bycie niedoedukowanym wojownikiem. Jak bardzo to ludzkie...

ocenił(a) film na 5
KhyraVolain

Zaczarowany ołówek miał lepszą fabułę, efekty specjalne i bardziej wciągał :D

ocenił(a) film na 6
KhyraVolain

Kilka słabych walk dobro vs zło? Dość jasno zostało w tym filmie powiedziane, że w każdym człowieku jest zarówno jedno jak i drugie. Kwestia tego by nie pozwolić złu się zdominować. Film wypadłby oczywiście dojrzalej gdyby okazało się, że Ares jednak nie istnieje.

KhyraVolain

Dla mnie jeden z ciekawszych filmów, jakie ostatnio widziałam. Efekty super, spowolnienie akcji jak w 300, bardzo wciągający i zrozumiały nie to co np Niesamowite zwierzęta

ocenił(a) film na 3
filclady

Czy parowanie kul bojowych pancerzem ma przedramieniu jest dla ciebie zrozumiałe?

KhyraVolain

Gdzie bilety za 16 zł?

ocenił(a) film na 5
KhyraVolain

Nawet dla fanów komiksu nie jest ok bo Ares przedstawiony w tym filmie to kretyn, jakim cudem zresztą wybił resztę Bogów gdzie od zawsze jak coś próbował zrobić dostawał baty od Ateny, zresztą Aresa nie interesowała zagłada ludzkości tylko odwieczna wojna on z tego czerpał moc więc jakaś tam część zawsze miała przeżyć.

Pozmieniano wszystko, a historia to prawdziwa chłosta dla umysłu.

KhyraVolain

Bardzo słaby film wojenny z elementami sc-fi. Prawie 2,5h nudnego patosu którego zwienczeniem jest morał ze miłość wszystko zwycięża. Bohaterowie mało ciekawi. Nawet efekty specjalnego nie robią żadnego wrażenia Dawno się tak nie zawiodlym na żadnej adaptacji komiksowej. Ta będzie mi się jeszcze śniła po nocach.

ocenił(a) film na 4
KhyraVolain

Ten film to kicha. Było w nim tyle pięknych kobiet, a twórcy nie pokazali nawet jednego nagiego cycka. Toż to skandal!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones