PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 011
ocen
6,1 10 1 37011
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Amerykańskie służby specjalne podłożyły termit pod wieże WTC. Normalnie taki budynek
wytrzymałby uderzenie samolotu ale to Amerykanie sfinalizowali zamach bo to by później mieć
pratekst by zaatakować Irak i Afganistan.

bakari1

Dzięki za poparcie.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

nie ma za co po prostu czytałem ostatni czasy o tym dużo i wcale nie dziwiło by mnie to gdyby tak było i też warto dodać że w ten dzień nikt z COO nie pracował tylko szarzy ludzie więc...... .

nudecroft

po co wdajecie sie w jakies jałowe dyskusje z buraczaną Gimbazą, to debil więc go ignorujcie. Macie rację- Tak po prawdzie to nikt poza usa nie ,, POSIADA" dowodów na istnienie tej całej AL-Kaidy, nikt tez nie widział ciała Osamy, jakis tam jeden sie pojawił z Navy Seals i stwierdził , ze on go zastrzelił, mozna mówic wiele, mozna snuc opowiesci, pozostaje tylko postawic pytanie czy to na pewno prawda..........................a i jeszcze jedno- samolot z 59 osobami na pokładzie uderza w Pentagon, po uderzeniu agenci Secert Service konfiskują wszystkie nagrania z monitoringów na trasie rzekomego przelotu, zaczynaja sie rodzic spekulacje, a to nie pasuje otwór w budynku........., a to wyparowały jakies częsci ...., tak na chłopski rozum by to wszystko uciszyc, nie powinni udostępnic opini publicznej tych filmów?????????
pozdrawiam.

louis2014

Nie wiem o kim ty piszesz na samym początku, precyzuj bardziej swoje wypowiedzi. Odpowiadasz na mój post i piszesz o jakimś kolesiu - wyjęte z kontekstu, nie wiadomo co.

nudecroft

poczytaj uwaznie , naprawdę to nie boli -mój tekst tyczy sie btc5 ( Do btc5: Tak cymbale nie masz pojęcia o pirotechnice więc się nie wypowiadaj głąbie.)

louis2014

A no to w porządku, mój błąd, sorki.

użytkownik usunięty
nudecroft

Pirotechnika to ci we łbie spustoszenie zrobiła przy urodzeniu chyba.

Chyba raczej tobie, nie masz o tym bladego pojęcia, gościu.

użytkownik usunięty
nudecroft

juz sie znasz ciemna maso na pewno hahahah

użytkownik usunięty
Al_Bundy

W twojej kamienicy tatuś ci zdetonował dynamit na kazdym pietrze i teraz piepszysz głupoty hahahahahah............

Oj facet, nudzisz, oglądałam program dokumentalny w którym wypowiadali się fachowcy a ty kolego kwestionujesz ich słowa bo ja niczego nie wymyślam tylko przytaczam ich słowa. I na tym kończę tę dysputę bo to do niczego nie prowadzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Al_Bundy

Alkaida sie przyznała ciemna maso

Alkaida NIE ISTNIEJE cwiercinteligencie.

Zas Bin Laden sie wyparl na sammy poczatku a później sie przyznal ktos podobny do niego na nagraniu o bardzo zlej jakosci.. To wersja amerykanów a oni nie sa dobrym źródlem

użytkownik usunięty
Al_Bundy

juz nie istnieje bo ją amerykanie rozwalili
Taa lepszym zrodłem dla ciebie są ruskie , potomki morderców z Katynia

Nie istnieje bo nigdy nie istniala.

Amerykanie to zadna źródlo zas logiczne ze to oni dokonali tego zamachu

Rosjanie nie dokonali mordu w Katyniu. Rozkaz wydal Józes Stalin - Gruzin.

Kierownicy tej akcji to kazachy.

Zolnierze którzy ja wykonywali to w wiekszosci Ukraincy bo on itam stacjonowali.

Oczywiscie wszyscy byli Sowietami jakby ich nazwac jedna nazwa

użytkownik usunięty
Al_Bundy

i co z tego ze gruzin, gruzja mnie nie napadła tylko ruskie
ukraincy to tez ruskie
jak ich tak bronisz to sie przeprowadz do moskwy

Gruzja byla częścia ZSRR matole... Jak Litwa, Ukraina, Bialorus, Rosja, Kazachstan i pare innych krajów..

Ja ich nie bronie.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

ale nie z własnej winy była czescią MATOLE......HITLER BYŁ AUSTIAKIEM I CO AUSTRIA NAPADŁA NA POLSKE????????
SKOŃCZ WAŚĆ PIEPSZYĆ

I ty mnie nazywasz matolem? Jakie ty masz pojecie o tym co gadasz? Gruzja nie byla czescia Rosji tylko czescia ZSRR. ZSRR to nie byla Rosja tylko ogromne panstwo stworzone z panstw które później odzyskaly niepodleglosc.. Gruzja byla czescia ZSRR taka sama jak Rosja. Gruzini sami wepchali sie zreszta do ZSRR jak my do UE MATOLE.

Atak ZSRR na Polske mozna uznac jako atak kazdego panstwa który powstal zZSRR.. Zreszta Rosja bardzo malo znaczyla w ZSRR. ZSRR rzadzili wspólczesne kazachy bądź Gruzini.. Rosjanie byli miesem armatnim w tym "zwiazku"



Austria NAPADLA na Polske.

Jakbys wiedzial COKOLWIEK z historii to wiedzialbys ze Rzesza Niemiecka obejmowala Austrie i Niemcy.. Austria i Niemcy porozumieli sie i zjednoczyli w 1938 r. tworzac jedno panstwo. DOpiero po II wojnie swiatowej Niemcy zostaly rozbite na 4 panstwa które byly okupowane po wojnie.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Austria NAPADLA na Polske.

HUEHUEHUEHUEHUEHUE

LOL

Debil, ignorant i motloch intelektualny bez zadnej wiedzy historycznej..

Gdy Niemcy zaatakowali Polske to byli z Austria jednym panstwem -_-

użytkownik usunięty
Al_Bundy

nie cymbałuj fagasie

Człowieku.. Masz pewnie tylko 12 lat i jestes debilem bez zadnej wiedzy.. Powinienes ogladac jakies bajki dla malych dzieci a nie siedziec na publicznym forum.

Al_Bundy

Jak dla mnie, ta dyskusja nie ma sensu.
do Al_Bundy- nie kłóć się z debilem, który wszystko spłyca, a każdą narodowość szufladkuje. jasne, że ZSRR to związek państw, jak sama jego nazwa wskazuje, więc tu całym sercem i rozumem jestem z tobą.
natomiast do btc5- ile ty masz lat, dzieciaczku? 12? 13? 14 to max, biorąc pod uwagę twoje wypociny. poczytaj trochę (nawet Wikipedię, jeśli umiesz czytać) to zrozumiesz, jaki interes miałaby chameryka, aby atakować swój naród, a następnie ''obalać'' dyktatury na bliskim wschodzie, tylko dla ropy naftowej

Ted34

Wlasnie - ZSRR to zwiazek panstw.. Ale jqakby ich rozdzielic to wychodzi na to ze Rosjanie najmneij winni.. Dowóca byl Gruzin, osoby nadzorcujace obóz koncentracyjny dla Polskich jenców to w wiekszosci kazachy i bialorusini.. Wiekszosc rzadu ZSRR zajmowali Ukraincy, Zakachy, bialorusi itp.. Rosjanie byli miesem armatnim...

Al_Bundy

nic dodać nic ująć. szkoda tylko, że teraz ciemne masy winą za wszystko obarczają, niewinnych w rzeczywistości, rosjan

Ted34

NIewinni to oni nie byli.. Lenin (który byl niewiele gorszy niz Stalin) objal wladze z Rosji a później Rosja przyczynila sie do powstania ZSRR... Gdyby nie Rosjanie to ten chory twór by nigdy nie powstal.. Dopiero po śmierci Lenina gdy wladze objal Stalin sytuacja sie zmienila - Stalin byl glupszy niz Lenin (lenin byl inteligentny.. jak na komucha) ale Rosjan uwazal za motloch... debili.. Dlatego ograniczyl ich.. chociaz wielu zajmowalo wysokie stanowiska..

Ale wszyscy byli Sowietami - Tyle że to sztuczny naród zlepiony z tepych narodów (bo jakie chcialy by by komunistyczne..)

Al_Bundy

nie mam na myśli jednostek, takich jak Lenin, ale cały naród, który chciał tylko poprawy swojej sytuacji (w sumie im się nie dziwię), a jeśli chodzi o te narody, to z całą pewnością niewiele z nich chciało być w państwie komunistycznym. a Stalin wręcz wydaje mi się bardziej inteligentny od Lenina, bo przynajmniej przestał zakrywać się utopią i zajął się jedynym swoim celem, jakim była władza (prawdopodobnie właśnie przez to został zamordowany, czemu często zaprzeczano)

Ted34

Jesli chodzi o caly naród to w odróżnieniu do NIemców zaden z narodów ZSRR nie byl winny.. Winni byli dowódcy.. nawet zolnierze wykonywlai rozkazy.. Niemcy co innego - Zdecydownaa wiekszosc nawet po wojnie popierala Hitlera..

Stalina raczej nikt nie zamordowal.. Stlain mógł zaciupac Lenina ale czy odwrotnie..

Zreszta - Lenin byl 10x gorszy niz Hitler.. Byl gnawet gorszy niz Stalin.. MImo to niktn ie krytykuje go tak jak Hitlera czy Stalina.. Nawet Stalina o wiele mniej nzi takiego HItlera.

Al_Bundy

z tym się zgadzam całkowicie, bądź co bądź, gdyby nie Lenin, Stalin nie doszedł by do władzy, a nawet jeśli nie, to i tak miliony ludzi by nie umarło z głodu. a jeśli chodzi o Hitlera, to dla mnie po prostu chory psychicznie nacjonalistyczny maniak, z kompleksem Edypa

Ted34

Stalin i Lenin tez byli chorzy psychicznie..

Komunizm byl znacznie gorszy niz faszyzm.

Nacjoanzlim nie jest zly.. Niektóre aspekty sa nielogiczne (nie da ise chronic itneresu narodu bo taki nie istnieje). Ale na tle politycznym jest na pewno lepszy niż obecna polityka naszego rzadu

użytkownik usunięty
Ted34

jacy obywatele tacy przywodcy

użytkownik usunięty
Ted34

gdyby nie chameryka to bys w syberyjskim łagrze zdychał degeneracie

niby co to ''wspaniałe usa'' zrobiło dla europy wschodniej, czego ta sama by nie zrobiła dla siebie? rząd usa to mistrzowie pr i lubią przypisywać sobie zasługi, których w rzeczywistości mają niewiele

użytkownik usunięty
Ted34

zrobiłoby wiele ale twoi ulubieni ciule ze wschodu o nazwie ruscy zablokowali nam plan marschalla
A niby co to ''wspaniałe zsrr'' zrobiło dla europy wschodniej, odrzucili nam plan marschalla to łaski przez 50 lat nam nie robili

a gdzie ja napisałem, że zsrr jest wspaniałe, ciulu niemyty? i to sowieci i amerykanie to ten sam rodzaj ludzi, którym zależy jedynie na władzy. a ten plan MARSHALLA (jeśli chcesz o czymś mówić, mów to poprawnie) odrzucony został głownie przez wielką brytanię. tak więc wciąż nie widzę powodów, dla których mam czcić wielkich amerykanów

ocenił(a) film na 8
Ted34

Wy naprawde chcecie nawzajem się uczyć historii ? Do szkoły, a nie próbujecie zabłysnąć tu wiedzą

ocenił(a) film na 1
nudecroft

wiem o jakim programie mówisz, podaje linka dla wszystkich zainteresowanych

http://www.youtube.com/watch?v=2Zr4ufZXdKE

kevin_moore

Ano, całkiem możliwe że to ten, dawno oglądałam.

nudecroft

Mi tez to smierdz spiskiem. A tak a propo ja dalej nie moge wyjsc z podziwu jak brytyjczycy dopuscili wogole do tego, zeby ich kolonie tak sie obrocily przeciwko nim ... bylo zdusic w zarodku a terwz taki narod z mieszanki kultur stoi wyzej niz panstwa ktore sie rozwijaly kilka tysiecy lat. Tez mi wielki szal z tym USA kazdy wyjezdza zeby speliniac amerykanski sen, a potem zostaja postrzeleni lub pobici przez "stado" murzynow bo jak to malpy atakuja w grupach .

bartek50cent

Poza tym istotne jest to że wierze WTC były ubezpieczone na ogromne kwoty.

nudecroft

Ludzkie dobro sie konczy kiedy chodzi o wielkie pieniadze...

bartek50cent

No, tak bywa.

nudecroft

http://www.greyman.daminet.pl/wtc.html jeszcze tylko to i już cię więcej nie będę męczył to jest o Pentagonie tam są pokazane ciekawe obrazki jakie szkody powinien wyrządzić Boieng i jak zacierali ślady

janosik_filmaniak

Ok. Dzięki, poczytam.

nudecroft

USA zignorowało raporty wywiadowcze sprzed wielu miesięcy, które sugerowały o przenikaniu Al-Kaidy na swoje terytorium. I zignorowało możliwość uprowadzenia i użycia samolotów pasażerskich jako broni na terytorium USA. Tyle i aż tyle.

joka_2

Al-Kaida kolego to jest tylko wymysł Amerykanów i CIA po to by usprawiedliwić się przed społeczeństwem że te wszystkie podatki od ludzi idą na szczytny cel czyli na zbrojenie się. Chodziło o to by usprawiedliwić wielkie wydatki na armię stąd wymyślili Al-Kaidę.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Tak, bo Ty wiesz że Al-Kaida to wymysł Amerykanów i wiesz co oni planowali i również wiesz czym chcieli usprawiedliwić wydatki na armię . Ty wiesz wszystko. Ale ja Cie koleżanko sprowadzę na ziemię i Ci powiem TY GÓWNO WIESZ . Czy to byli Amerykanie, czy terroryści czy muminki tego się nie dowiesz nigdy

Pawlak365

Człowieku po co ten ton? Ja sobie nic nie wymyślam gościu, był taki program dokumentalny gdzie przeprowadzono gruntowne śledztwo, tylko przytaczam to co usłyszałam. A ty jak to ująłeś GÓWNO WIESZ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones