PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704898}

Worricker - ostateczna rozgrywka

Salting the Battlefield
6,1 1 532
oceny
6,1 10 1 1532
Worricker ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Worricker - ostateczna rozgrywka

Po ucieczce z wysp Turks i Caicos Johnny Worricker (Bill Nighy) i Margot Tyrell (Helena Bonham Carter) krążą wokół
Europy, by uniknąć aresztowania przez MI5. Johnny nawiązuje kontakt z byłym kolegą z agencji Rollo Maverleyem (Ewen
Bremner) i prosi go, by upublicznił wiadomości o skorumpowanym premierze Alecu Beasleyu i jego powiązaniach z
Stirlingiem Rogersem (Rupert Graves). Tymczasem Margot utrzymuje w tajemnicy kontakt z ciężarną córką Johnny'ego,
Julianne (Felicity Jones). Para rozdziela się. Margot zostaje rozpozna w pociągu i musi ukrywać się u ojca Bernarda
Towersa (Malcolm Sinclair), przyjaciela Johnny'ego z Cambridge. Worrickerowi udaje się dotrzeć do Londynu i poprzez
publikacje w "Independent" doprowadzić do dymisji Rogersa. Z funkcji rezygnuje także premier Beasley, ale okazuje się,
że za sznurki w tej rozgrywce pociąga ktoś inny.

Źródło: Canal+

Tomik_4

Dziękuję. Obejrzałem już dwie pierwsze części i chciałem tak MNIEJ WIĘCEJ wiedzieć co będzie w trzeciej, bo właśnie mam zamiar obejrzeć

Andreas0701

Miłego seansu. Cieszę się, że opis się przydał. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones