PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132730}

Wpuszczony w kanał

Flushed Away
6,3 36 946
ocen
6,3 10 1 36946
5,2 6
ocen krytyków
Wpuszczony w kanał
powrót do forum filmu Wpuszczony w kanał

Nie było kiedyś dobranocki o pododbnym motywie? Bo coś mi się kojarzy. Pamięć szwankuje jednak, cóż starość nie radość - w końcu dwadzieścia wiosen to nie przelewki ;)

ocenił(a) film na 8
Irmgarda

nie mylisz sie. Ja tez pamiętam coś takiego. o szczurach ktore mieszkały pod kładkami ludzi. Teraz staram sobie przypomniec tytuł :P

Iranzilla

kurde teraz i ja zorientowana jestem, bo tez mi coś świta:P

MarveLLouSs

zdezorientowana* a przypomnij na jakim programie to szło?

MarveLLouSs

chyba to leciało na tvp2 jakoś wieczorkiem, nie pamiętam tytułu ale jeden ze szczurków chyba sie szajba (nie mylić z falą zbrodni) nazywał czy jakoś tak

hornet

ubawiłes mnie ta "fala zbrodni"







Irmgarda

Nie macie przypadkiem na myśli Brygady RR??

Irmgarda

Myszorki ,jest tak kreskówka leci chyba na JETIX

Irmgarda

film sie nzaywał Max i szczurza ferajna lecial dawno na TVP 2 ale byla to calkiem przyjemna animacja szkoda ze nie zostala przez TVP powtorzona
Blagier Szajbus i karaluchy rzadzily ^^

Raditz

hehe, kurde ciezko sobie przypomniec ta bajke;/ a moze ktos pamieta, jakies 10 lat temu szla na tvp1 wieczorynka o rodzinie kotow czy czego tam i oni mieli przyjaciela albo syna takiego robaczka ktory lazil w bucie:P bardzo lubilam ta bajke:D pamieta ktos tytul??

MarveLLouSs

Ja wlaśnie też zastanawiam się co to za bajka... Pamiętam, że ten robak mial autko w ksztalcie czerwonego jabluszka (co ogromnie mi się podobalo), a jeden z odcinków opowiadal o Michale Aniele, który wpadl na pomysl pomalowania sufitu kaplicy bo gdy malowal ściany to kotoś zawsze mu coś spapral...

Uullaa

Zapomnialam dodać, że ten robak mial kapelusz z wetkniętym listkiem, czy piórkiem...

Uullaa

noooooo :) to byla zajebista bajka jak dla szescio lub siedmiolatka, bo chyba tyle lat wtedy mialam jak ja ogladalam. Ich rodzina mieszkala w takim fajnym domku, a ten robaczek zawsze mowil jakies madrosci :P pamietasz??

Uullaa

Pewnie, że pamiętam :), To dięki jego mądrościom zapamiętalam żeby nie dotykać mokrymi rękoma elektrycznych urządzeń, a mialam wtedy chyba 8, 9 lat... :D:D Szkoda, że nie pamiętam tytulu... :(

Uullaa

num hehe ;) jA najwiecej swoich madrosci zyciowych nauczylam sie z bajek :P trzeba jakas znalezc te bajke

Uullaa

Koniecznie!! Tylko praktycznie nic o niej nie wiemm... Nie mam pojęcia jak ją znaleść...

Uullaa

kurde ja tez nie wiem, moze ktos na tym glownym forum by wiedzial ... popytam sie znajomych :) Ty tez sie popytaj :P

MarveLLouSs

TO BYŁA BAJKA KICIUŚ I CHUCHERKO! Cudowna... czy ktoś wie gdzie można ją znaleźć, bo mam tylko kilka odcinkow na VHS. :(

Raditz

nie wiesz może jaki jest oryginalny tytuł tej bajki? bo nigdzie nie moge znalezc...

ganja_4p

Nie mam pojęcia... Pamiętam tylko wygląd bohaterów... Też nie mogę nigdzie znaleść...

Uullaa

ani cholera jasna nikt z moich znajmomych nie wiem ocb;/ czemu nie mogliby puscic tych wieczorynek sprzed 10 lat? byly o wiele fajniejsze:)

MarveLLouSs

Temat umarł śmiercią naturalną ale chyba uda mi się go reanimować MarveLLouSs mam nadzieję że to jest to czego szukałaś: http://www.filmweb.pl/f234454/Busy+World+of+Richard+Scarry%2C+The,1993

Uullaa

tak to to :D jestes wspaniala/ly :)) a ile juz lat minelo poszukiwan tej bajki ;)

ocenił(a) film na 6
Raditz

"Max i szczurza ferajna" to w oryginale "Capitol Critters"
http://en.wikipedia.org/wiki/Capitol_Critters
ale się naszukałem, ale wreszcie znalazłem...

kRis

naszukales sie ale nie o to nam chodzilo nistety :(

ocenił(a) film na 6
MarveLLouSs

jeśli chodzi o "Maxa i szczurzą ferajnę" to jestem niemal pewny, że to ta bajka co podałem... dość dobrze pamiętam Blagiera
jeśli zaś szukasz tej bajki z tym robaczkiem w jabłku to chyba coś kojarzę, ale niestety nie pamiętam jak się nazywała... postaram się znaleźć:)

kRis

jesli chodzi o maxa to pewnie ta bajka, ja jej w ogole nie kojarze :P no wlasnie chodzi mi o tego robaczka, jak tylko uda Ci sie znalezc to odezwij sie koniecznie ;)))

MarveLLouSs

Dziewczyny ;) temat zaczął sie inaczej, a wy zeszłyście na inny temat w ogóle ;) XD
dzięki kris za Tytuł pamiętam, że bajka nieźle lansowała mózg xD xD xD było to normalne dla nastolatka!! a dla 7 latka paranormalne jednak racja tvp2 zaprzestało emisji bo o ile pamiętam emisja odbywała się w niedziele koło 21... no a to już po grubo po dobranocce z zdolnymi jabłuszkami xD

Kei

No raczej,"Max...",w orginale był animacją niszowa dla dorosłych,z takimi tekstami że kopara opada panowie i panie:)Tylu aluzji do seksu,narkotyków i innych tematów zwykle nie poruszanych w "cute" wyglądających bajkach nigdzie indziej nie znajdziecie.Żeby daleko nie szukać,czy kwestia "Screw it up and I'll kill you in the sleep" mogłaby się znaleźć w serialu dla dzieci,jak myslicie?A nie jest to jakis wyjątek:D

Inna sprawa że polski dubbing Maxa-doskonały zresztą-był baaaardzo złagodzony w porownaniu do wersji inglisz i nie oddawał w pełni poważnej wymowy serialu jako całości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones