PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498509}

Wredne dziewczyny 2

Mean Girls 2
5,4 20 609
ocen
5,4 10 1 20609
Wredne dziewczyny 2
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny 2

Naciągany

ocenił(a) film na 3

Jedynka dużo lepsza. Widać, że Claire próbowała wzorować postać Chasity na Amandzie i Karen, niestety z marnym skutkiem. Postać Mandi zbyt wyolbrzymiona, podobnie jak Jo... Marna kontynuacja. Jedynka wydawała mi się bardziej... normalna? Naturalna?

Lunar_Gun

nie znasz się...

Lunar_Gun

Zgadzam się, naciągany okropnie, słaby.

ocenił(a) film na 3
madrill

dokładnie i ten tok myślenia " dziewczyna jest dziewicą, więc cała szkoła musi się z niej śmiać ", albo " nie lubię koleżanki, zadbam o to, żeby jej ojciec spartaczył swoją robotę ", trochę chore

luna15

Przecież tak właśnie wygląda współczesna szkolna rzeczywistość... Może gdzieś u ciebie jeszcze się to uchowało (mam nadzieję że są jeszcze takie szkoły), ale u mnie tok myślenia 'dziewczyna jest dziewicą więc szkoła się z niej śmieje' to przerażająca norma.

ocenił(a) film na 3
Thumbelina

u mnie jak dziewczyna jest dziewicą, to nie robi się afery, ale jak puszcza się z kim popadnie, to jest nazywana za przeproszeniem dziwką ... dlatego dla mnie to co tam przedstawili jest zdecydowanie wyolbrzymione

ocenił(a) film na 5
Lunar_Gun

Zgadam się jedynka dużo lepsza , dwójka naciągana - niestety

ocenił(a) film na 7
Lunar_Gun

A ja szczerze mówiąc spodziewałem się kiepskiego remake'u (jak to zwykle bywa), ale nie było tak źle, a nawet nieźle ;) Przewidywalna historia, szczególnie motyw z tymi pieniędzmi dla Jo, gdzie od początku było wiadomo jak się to skończy...
Ogólnie lubię takie lekkie filmy, więc dla mnie jest ok ;)

ocenił(a) film na 3
Lunar_Gun

Masz rację, słabe to to. Poprawka została spieprzona, materiału nie starczyło, a krawiec dokupił, ale używany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones