PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 572
oceny
6,3 10 1 122572
6,7 15
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

Pamiętacie jak zwymiotowała na Aarona ? Ja do tej pory nie bardzo rozumiem dlaczego.. Ktoś wie ?

melody0111

Była pijana. Jak szukała go po całym domu, to była scena jak nalewa sobie ponczu i podenerwowana pije go duszkiem z kubeczka. Pewnie w połączeniu z nerwową sytuacją zaowocowało to ptakiem o kolorowych piórach. :)

ocenił(a) film na 8
Rejan22

Nie, nie nie. Ona miała coś takiego chyba, że jak była blisko Aarona to jej się chciało wymiotować, lub chyba gdy była mowa o miłości czy pocałunkach - jak to tak zrozumiałam. Gdzieś pod koniec filmu sam Aaron pytał się jej czy nie ma już odruchów wymiotnych, a ona odpowiedziała z uśmiechem, że już nie.

melody0111

Nic z tych rzeczy. Coś chyba źle zrozumiałaś. Tak jak powiedział/a Rejan 22 Cady była pijana. Od nadmiaru alkoholu zbiera się niekiedy na pawia, dlatego ja nie rozumiem takiego zlewania się w trupa. Pod koniec filmu Aaron zażartował sobie nawiązując do tej feralnej chwili. Nie zbierało jej się na wymioty ani przy Aronie ani gdy była mowa o miłości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones