PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 284
oceny
5,4 10 1 42284
6,8 12
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Nawet oglądając to w samolocie, połowa ludzi wyszła po pół godziny.

ocenił(a) film na 8
FMB

I dobrze, ludzie którzy nie potrafią docenić fajnych filmów powinni skakać z wysoka.

ocenił(a) film na 1
yossarian84

To koło fajnego filmu nawet na półce nigdy nie leżało.

użytkownik usunięty
yossarian84

Dobrze powiedziane.

użytkownik usunięty
yossarian84

Niektórzy nie poznaliby dobrego horroru nawet, gdyby podszedł i kopnął ich w dupę.

FMB

Wyszli z samolotu?

FMB

Za ten suchar, dam Ci puchar.

ocenił(a) film na 8
FMB

1? w leb sie puknij lepiej i to czyms ciezkim, moze i Ci sie nie podobal ok.. mi tez rozne filmy sie nie podobaja i tez oceniam roznie, ale nigdy nie dam 1 filmowi ktory wg mnie byl najgorszy a mial cokolwiek na plus... a nie powiesz mi, ze tu nie bylo niczego na plus, nawet glupie efekty, fabula, postaci, humor.. no cholera cokolwiek... to nie stalo nawet kolo filmu ktory zasluguje na 1...

ocenił(a) film na 1
Seba24

Będąc zupełnie szczerym i w żadnym przypadku nie trollując, jest to zdecydowanie najgorszy film jaki w życiu widziałem.

ocenił(a) film na 7
FMB

Twoj komentarz byl najgorszy jaki kiedy kolwiek widzialem!! zero rozumu!!!

ocenił(a) film na 1
maju90

Komentarze zazwyczaj nie mają rozumów.

ocenił(a) film na 7
FMB

Ojej twoj komentarz skomentowalem jako najgorszy jaki widzialem! A "zero rozumu" swiadczy o Tobie(Czytaj ze zrozumieniem) I bez obrazy pozdro

ocenił(a) film na 1
maju90

Naucz się pisać tak by miało to sens, a poza tym nie obrażaj kogoś i pisz "bez obrazy" bo wychodzisz na półgłówka.

ocenił(a) film na 7
FMB

To Ty raczej wychodzisz na polglowka! Poczytaj lepiej odpowiedzi na twoje komentarze

ocenił(a) film na 1
FMB

Tragedia z dramatem i komedią ...

jastrzab123

Za to "Demon" to niezły film, dostaw dopalacze i tyle w temacie ode mnie...:-)

ocenił(a) film na 1
HeadHoper4Warsaw

Tak niezły, Demon ma swoj klimat specyficzny, wystarczy zobaczyc ogolna ocene i porownac ja do twojego ukochanego filmu wrota do piekiel ktory i tak ma zawyżoną :) Po twojej ocenie juz moge smialo stwierdzic ze nie wiesz to to dobry film .
Wrota ? Juz bajki są ciekawsze

jastrzab123

Ja po całym Twoim profilu widzę, że jesteś pryszczatym onanistą, do tego spełniającym się jako samotnik na portalach tematycznych i forach społecznościowych. Ty dzieciaku wiesz o klimacie lat 80-tych XX wieku, tylko co o cipce, czytaj nic...:-)

jastrzab123

P.S. "Demon" ma specyficzny klimat, tak samo jak "Córki dancingu", czytaj ch...y...:-(

ocenił(a) film na 1
HeadHoper4Warsaw

I po raz kolejny twoja ocena mnie jest bardzo błędna nie trafiłeś nic a nic i za pewne jest odzwierciedleniem twoich kompleksów , co tylko mnie utwierdza ze o filmie i nie tylko nie masz pojęcia ... Bez odbioru

jastrzab123

Jak gówniarzu będziesz miał 35 lat na karku, będziesz mógł do mnie na Ty pisać, to po pierwsze. Po drugie, jak obejrzysz jak ja 6 tyś. filmów, będziesz mógł porozmawiać o nich ze mną. Po trzecie i ostatnie, jakim lamusem trzeba być, żeby kibicować szwabom, tylko dlatego, że gra tam Lewy? (pytanie retoryczne)...:-(

HeadHoper4Warsaw

Lepiej powiedz jakim idiotą trzeba być by w ogóle się interesować sportem. :D

Ertix_Poke

Nikt mu nie broni interesować się sportem, choć przyznaje lepiej jakby sam coś porobił, masz racje...:-)

HeadHoper4Warsaw

35 lat ale medrzec... widac ze warszawa wychowala strasznie zawyzone mniemanie o sobie. szkoda ze rzucasz miesem jak typowy gimbus.

meanraax

Mów mi więcej i już 36...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Co za złoto komentarz, odnaleziony przypadkowo. Chwała Ci !

FMB

Twoje "Cloverfield Lane 10" ocenione jako niezły film, to jest dopiero gówno jakich mało...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

cloverfield lane 1, to świetny film

ocenił(a) film na 1
FMB

Twój komentarz to 10 na 10. Film naprawdę żenujący choć widziałem gorsze produkcje... W pełni zasłużył na 1. Twórcy się "postarali".

Tengo_1Q84

Ale o co Ci chodzi, bo nie kumam?...:-(

ocenił(a) film na 4
FMB

a u mnie trochę inaczej, pierwsze pół godziny było ciekawe i wciągające, jednak po tym okresie z każdą minutą było coraz gorzej, a scena z kozą to apogeum głupoty i żenady.

ocenił(a) film na 6
m_gaw

Widać nie znasz Evil dead, ani filmu , ani serialu. To co nazywasz apogeum głupoty i żenady to celowy zabieg i ten film w żadnym wypadku nie przypomina typowego horroru. Można się na tym nieźle pośmiać. To Sam Raimi

ocenił(a) film na 4
Wolfman_PL

Evil Dead znam i nawet mi się podobał, ale Wrota mimo takiego reżysera jakoś mi nie przypadły do gustu, a zwłaszcza omawiana scena.

ocenił(a) film na 7
FMB

W samolotach nie puszcza się horrorów

FMB

8 lat minęło, ale czy kupili te pół godziny i wrócili? Pytam, bo znajomy kiedyś wyszedł po pól, ale... nie wrócił. Może dlatego, że wyszedł z naszą kasą i po pół litra... ale pewności brak.

FMB

jestes idiota film zasluguje smialo na 7,5

ocenił(a) film na 3
FMB

Qrva mnie najbardziej ciekawi czy wychodząc z samolotu mieli spadochrony .

FMB

Ponoć ci ze statku też

FMB

Nie oglądałem lecz wierze na słowo, wystarczy fakt, że Gabriel Krawczyk (krytyk mistrz) oceni film dobrze, to stanowczo zniechęca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones