PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 264
oceny
5,4 10 1 42264
6,8 12
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

nie odmawiaj starej cygance :). Film moze byc. Nie jest zly, ale nie jest tez dobry. Niektore sceny troche odrazajace - najgorsza scena to zdecydowanie ta, kiedy trup cyganki wypada z trumny i wylewa sie z niej taki oblesny glut... Fuuuu. Jak dla mnie film calkiem ok. 6/10

ocenił(a) film na 6
loogin89

Bardziej jestem za opcja zabij starą cygankę, bo to plugastwo trzeba tępić. Szkoda, że końcówka była tak bardzo przewidująca

mataertest

Chociaz nigdy o zadnej narodowosci zle sie nie wyrazalam, to po filmie mam odczucie, ze Niemcy mieli racje palac ich w piecach (zart).
Moral do mnie nie dociera - z jakiej racji mamy pomoc osobie, ktora pierwszy raz widzimy na oczy i tym samym zaszkodzic sobie. No litosci! Mogla ja pogrzebaczem przegonic.

ocenił(a) film na 5
cumartesi

Moim zdaniem morał jeśli ktoś takowego w horrorze by się doszukiwał nie jest o pomocy tylko o ostrożności. Coś w stylu jeśli dążysz do własnych korzyści po trupach to uważaj by któryś z "trupów" nie okazał się silniejszy od Ciebie i nie zaszkodził Tobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones