PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123345}

Wrzeszczący faceci

Huutajat - Screaming Men
6,2 561
ocen
6,2 10 1 561
Wrzeszczący faceci
powrót do forum filmu Wrzeszczący faceci

"Pożyteczni idioci"

ocenił(a) film na 3

Takiej głupoty dawno nie widziałem, pseudointelektualna bojówka podpalająca resztki symboli narodowych, czemu ma to służyć ? Francuzi powinni ich zwyczajnie zamknąć za złamanie prawa.
Dam głowe, że ich jedynym, bądz głównym zródłem dochodu jest jakiś fundusz UE, mają przykaz podkopywać ostatki myśli i odczuć narodowych, a ten tekst: "wspólnota zadba o rozwój i innowacyjność poszczególnych regionów" (jak ten pseudoartyzm to "innowacyność i "rozwój" to "jap...dole" i "jadziękuje") heh, zwyczajna agitacja, fakty sa takie, że Polska straciła na innowacyjności od kiedy dostajemy ochłapy w postaci dotacji, bo i po co ma się opłacać skoro mamy "za darmo", nie chce się rozwijać na temat, kto rozumuje logicznie ten widzi i wie co się dzieje. Goebbels uśmiecha się, gdzies tam w piekle ;)

ocenił(a) film na 3
Budyks

W nowym buzdecie UE, znalazło się 2 mln ojro na "Prostowanie nieprawdziwych informaci nt. UE w internecie", więc czekam na opłaconego trolla, który pokaże mi jaki jestem zaściankowy i nieprzystający do dzisiejszego "nowego wspaniałego świata".

Budyks

Nie masz pojęcia o tym, czym jest Finlandia i jej poczucie hunoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones