PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601499}

Wstyd

Shame
6,8 75 026
ocen
6,8 10 1 75026
6,9 35
ocen krytyków
Wstyd
powrót do forum filmu Wstyd

Ja myślę że w Polskim internecie temu tematowi nie służy żadne forum. Jak pisaliście internet to szerokie pasmo do którego każdy może się podpiąć i pod swoim 'nickiem' może grać pokorną owieczkę chcącą pomóc innym, w rzeczywistości jednak po drugiej stronie może siedzieć ktoś, kto tylko czeka na wasze historie, by móc w skrytości ulegać swoim dewiacjom i fantazjom. Warto być ostrożnym. W Polskim internecie ta tematyka jest bardzo nieuporządkowana i zabarwiona religijnie. Jeśli ktoś ma problem ze swoją seksualnością, to naprawę żadne "forum", ani czat nie powinny w żadnym wypadku służyć temu by opowiadać komuś o swoich osobistych przeżyciach, refleksjach, a zwłaszcza o swoich prywatnych sprawach- właśnie dlatego, że nigdy nie wiadomo, z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Warto zważyć, że bardzo rzadko o ile kiedykolwiek takie fora zakładają specjaliści. Często można spotkać różne strony- od których was też przestrzegam, które zakładają księża lub inne osoby powiązane z jakąś religią. Nie chcę was zrazić do religii, ale to co się dzieje właśnie na tle religijnym powinno być motywem do tego by takich stron unikać. Podsumowując trzeba być bardzo ostrożnym jeśli chodzi o szukanie pomocy. No chyba, że chcecie być nieświadomie wykorzystani jak to nie raz miało miejsce w omawianym forum. Najlepiej zwierzyć się komuś zaufanemu, przyjacielowi, udać się do specjalisty bądź utrzymywać kontakt z osobami, które też chcą zdrowieć, ale w realu. Pozdrawiam

piotsim

Proszę o usunięcie posta. Wiadomość przeniesiona do innego tematu. Dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones