PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259175}

Wszyscy twoi święci

A Guide to Recognizing Your Saints
7,0 11 215
ocen
7,0 10 1 11215
6,8 4
oceny krytyków
Wszyscy twoi święci
powrót do forum filmu Wszyscy twoi święci

Ale zastanawiam się nad jedną sceną:
Gdy Dito spotyka się z Laurie po powrocie do miasta, już jako dorośli jest całkiem przyjemna.
Z tym, że w ciekawostkach można wyczytać, że nigdy nie miało to miejsca, poniważ Laurie
umarła na AIDS

i teraz moja rozkmina - reżyser, a zarazem scenarzysta i główny bohater filmu umieścił tę scenę,
nie żeby ładnie wyglądała, raczej ze względu na to, że sam chciałby, aby to miało miejsce.
Jak dla mnie ewidentnie widać, że żałuje opuszczenia swojej dawnej miłości, tego, że wszystko
się tak potoczyło, a co za tym idzie chce odkupić swoją winę takim marzeniem o rzeczywistości,
w której Laurie jakoś poukładała sobie życie

Ich scena rozmowy na dachu, kiedy Laurie dotyka jego głowy i tłumaczy mu, że wyjeżdżając z
miasta "zabił" swoich rodziców - myślę, że Dito obwinia się, za śmierć dziewczyny

Najlepszym tego przykładem jest, gdy ona palcem dotyka jego czoła, po czym Dito stwierdza, że
jeśli jeszcze raz tak zrobi, to wtedy eksploduje mu głowa - myślę, że reżyser pokazuje w ten
sposób, iż Laurie cały czas siedzi w jego głowie, która przez to może "wybuchnąć"
Szkoda trochę kolesia

Mniał ktoś podobną rozkminę?

ocenił(a) film na 9
jamaj05

Myślę, że masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones